Kodėl namuose verta turėti masažuoklį?

Masažuokliai nuo šiol namuose yra naudojami  vis dažniau ir dažniau. Taip yra dėl daug naudingų priežasčių. Pagrindiniai kaklo ir pečių juostos masažuoklių naudojimo namuose privalumai būtų tokie:

– Galimybė atlikti atpalaiduojančio arba intensyvaus minkymo masažo seansus.

– Veikimo principas ne tik vienoje vietoje, bet ir viršutinėje nugaros ir krūtinės ląstos dalyje.

– Jų dizainas ir pagaminimas leidžia patogiai masažuoti visą kūną.

– Yra infraraudonųjų spindulių šildymo funkcija, kuri suteiks gerą jausmą ir pagerins Jūsų nuotaiką.

– Dėl praktiško dydžio ir nedidelio svorio prietaisą galite laikyti bet kur ir pasiimti su savimi į kelionę.

– Geras poveikis sveikatai (sušildo ir atpalaiduoja pečių sąnarius, padeda sumažinti raumenų įtampą).

Kaip ir buvo jau paminėta anksčiau, kaklo masažuoklio pasirinkimas yra svarbus pasirinkimas, kuris kyla daugeliui žmonių. Taip yra dėl skirtingų masažuoklių tipų ir modelių.  Jei turite tam tikrų sveikatos sutrikimų, primygtinai rekomenduojama yra prieš tai pasitarti su terapeutu arba šeimos gydytoju, kad įsitikintumėte, kad norimas prietaisas nesukels papildomos žalos Jūsų sveikatai. Renkantis masažuoklį parduotuvėje, rekomenduojama atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:

Masažuoklių klasę. Visi prietaisai skirstomi į tris klases: vibracijos, žemo dažnio impulsų ir minkymo. Kiekviena šių klasių turi savo veikimo charakteristikas, su kuriomis reikėtų susipažinti ir Jums.

Pirmąją vietą Lietuvoje užima viso kūno masažuoklis Shiatsu Pro Am700. Konstrukcijos ypatybės leidžia patogiai masažuoti apatinę nugaros dalį, pilvą, šlaunis, kojas, pečius ir kaklą. Prietaiso galingumas yra net 24 W. Masažuokliai veikia tik nuo elektros tinklo. Jame taip pat yra intensyvumo reguliavimas, krypties reguliavimo ir infraraudonųjų spindulių šildymo funkcija.

Masažuoklių kainos:

Šiandien galime išsirinkti masažuoklį už tinkamą kainą ir su tinkamomis funkcijomis.  Masažuokliai egzistuoja jau gana ilgai ir yra pelnę pirkėjų pasitikėjimą, todėl yra verta paminėti, kad, nepaisant techninių privalumų, prietaisas yra tikrai lengvai prieinamas visiems, nes yra sąlyginai pigus, jo kaina siekia iki 50eur. Kiekvienas gali įsigyti šį masažuoklį už labai prieinamą kainą. Įsigykite kaklo masažuoklį ir atsipalaiduokite dabar, kiekvieną rytą atsibusite žymiai žvalesni.

Masažuoklių yra įvairiausių tipų, jie Jums gali padėti atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų. Tikriausiai ne vienas esate girdėję apie masažo naudą žmogaus organizmui. Galite susipažinti su įvairiausių tipų masažuokliais čia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.