Lauko terasos. Projekto sukūrimas ir terasos įrengimas

Terasa jau tapo neatsiejama jaukių bei šiuolaikiškų namų dalis. Mūsų specialistai ne tik teikia profesionalias terasų įrengimo paslaugas, bet ir padeda apsispręsti, kokias medžiagas ar stilių pasirinkti, duoda vertingų terasos priežiūros patarimų.

Terasos dydis

Renkantis terasos plotą, mes rekomenduojame atsižvelgti į tai, kaip planuojate išnaudoti būsimą terasą. Galbūt joje bus tik valgomasis stalas? O gal planuojate įrengti ir sūkurinę vonią? Svarbu aptarti šiuos dalykus iškart, nes nuo to priklausys tiek terasos projektas, tiek terasos montavimas. Atsižvelgę į Jūsų lūkesčius, mes patarsime, kokį terasos dydį pasirinkti. 

Terasos modelis

Svarbu pasirinkti tinkamą terasos modelį. Mes klientams patariame terasos stilių, medžiagas ir spalvą derinti prie namo fasado, architektūros. Tai suteiks Jūsų kiemui išskirtinumo, o terasa taps modernia namo eksterjero dalimi. 

Projekto sukūrimas 

Įsiklausę į Jūsų poreikius, norus bei kartu atradę geriausią sprendimą, parengsime Jums svajonių terasos projektą. Projektuojant terasą naudojame programas, kurios padeda perteikti terasos 3D vaizdą, iš kurio matosi reali terasos spalva, naudoti planuojamos medžiagos ir kitos svarbios detalės. Po terasų projektų sukūrimo seka terasų montavimo paslaugos.

Profesionalus terasų įrengimas

Vadovaudamiesi sukurtu projektu, mūsų profesionalų komanda kokybiškai bei kruopščiai sumontuos terasą. Mes pasirūpinsime visais terasos įrengimo darbais. Terasų montavimus mūsų komanda atlieka kruopsčiai bei kokybiškai. Tad Jums beliks džiaugtis rezultatu.

Terasų stoginės

Mes taip pat montuojame medinės konstrukcijos terasų stogines. Terasa su stogu gali tapti papildoma namų erdvė: pramogoms ar jaukioms vakarienėms. Taip pat stoginę patogu įsirengti dėl neprognozuojamo oro – pramogauti ar ramiai ilsėtis terasoje galėsite ir blogu oru. 

Aukšta kokybė

Terasų gamybai naudojame kokybiškas, laiko patikrintas medžiagas. Atsižvelgę į klientų norus, terasos naudojimo paskirtį, terasų įrengimui parinksime tinkamiausias medžiagas.  

Terasos priežiūra ateityje

Mūsų pagalba nepasibaigia tik ties terasų montavimu. Mūsų meistrai ne tik kokybiškai bei profesionaliai įrengs terasą Jūsų kieme, bet ir papasakos, kaip tinkamai ją prižiūrėti. Jeigu ateityje turėsite klausimų ar norėsite atnaujinti savo terasą, mūsų specialistai Jums padės.

Atsižvelgę į kliento norus bei poreikius, pasiūlysime tinkamiausią sprendimą ir pasirūpinsime visais terasos įgyvendinimo darbais: nuo projekto parengimo iki terasos sumontavimo. Jūsų svajonių terasa greitai gali tapti realybe su vilniausterasos.lt

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.