Kas geriau: ratinis ar vikšrinis Bobcat?

Statybų sektoriuje, kaip ir bet kurioje kitoje šakoje, yra įvairių įrankių, technikos pagalbininkų, tai padiktuoja skirtingų darbų atlikimo poreikis. Ne iš imtis yra ir statybinės technikos nuomos, jų yra įvairios paskirties. Šiuo atveju kalbėsime apie krovimo ir kasimo techniką – Bobcat ir mini ekskavatorius. Atlikti net ir pačius paprasčiausius darbus gali būti kėblu, jei pasirinksime ne tokią techniką. O pasirinkimą sąlygoja oras, darbų būdas, grunto sąlygos, įvairūs paviršiai. Tad palyginkime šias dvi technikas – kas geriau: ratinio Bobcat nuoma ar vikšrinio Bobcat krautuvo. O gal viską atlikti lėčiau bet tiksliau su mini ekskavatoriumi?

Ratinio Bobcat nuoma

Verta pastebėti, kad ratinio bobcat nuoma yra šiek tiek pigesnė, nei vikšrinio. Jis yra lengvesnis, pigesnis, šiek tiek greitesnis. Puikiai tinka lengvoms užduotims atlikti kai yra palankios sąlygos pravažumui, judinamas ar lyginamas minkštas gruntas. Nuomojant ratinį Bobcatą verta atsižvelgti kokiu gruntu jis važinės, ar teks važiuoti asfalto danga. Didžiausi šios technikos minusai: šiek tiek prastesnės lyginimo galimybės, silpnesnis variklis neleis taip greitai atlikti užduočių susijusių su krovimu ar pervežimu. Statybvietėje esant prastam gruntui – drėgnam augaliniam sluoksniui ar moliui, jis tampa prastu pasirinkimu. Ten kur bobcatas nepravažiuoja, kartu yra pasitelkiama mini ekskavatoriaus nuoma. 

Vikšrinio Bobcat nuoma

Šis Bobcat krautuvas pasižymi ypač geru pravažumu, darbus leis atlikti drėgname sklype ir panašiose situacijose. Jis yra galingesnis ir sunkesnis, tad darbai atliekami greičiau, o važiuoklės charakteristikos leidžia ypač tiksliai atlikti planiravimo darbus. Vikšrinio bobcat nuomą reikėtų rinktis lyginant augalinį sluoksnį, esant drėgnam gruntui, lyginant smėlį ar žvyrą. Verta pastebėti, kad naudojami papildomi bobcat agregatai taip pat geriau veikia prie šio galingesnio krautuvo. Pavyzdžiui, polių gręžimas atliekamas greičiau vien dėl didesnės spaudžiamosios galios į grąžtą ir galingesnės hidraulikos. 

O gal verta pagalvoti apie mini ekskavatorių?

Kitaip nei išvardinti bobcat krautuvai, mini ekskavatoriaus nuoma pasitelkiama ten kur reikalingi kasimo darbai įvairioms tranšėjoms ir duobėms. Taip pat tai labai praktiškas pasirinkimas kur nėra vietos dirbti bobcatams – ant šlaitų, sunkiai privažiuojamose vietose. Mini ekskavatorius turi vartomą planiravimo kaušą, tad jam visos vietos privažiuojamos ir pasiekiamos reikiamu kampu.
Daugiau apie statybinę techniką sužinosite apsilankę – https://minikas.lt/

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.