Pirmosios pagalbos vaistinėlės privalumai namuose

Pirmosios pagalbos vaistinėlė yra labai svarbi priemonė kiekvienų namų ūkyje.  Pirmosios pagalbos rinkiniai gali padėti sumažinti infekcijos galimybę ir žaizdų mastą – nuo įvairiausių nedidelių įbrėžimų iki sunkių sužeidimų. Pirmosios pagalbos rinkinyje galima rasti komponentų kurie yra skirti, gydyti nudegimus, sumušimus, nubrozdinimus, įpjovimus, patempimus ir kitokio pobūdžio sužeidimus. Kad ir kaip nemalonu, nelaimingi atsitikimai yra neišvengiami. Vien tik pirmosios pagalbos vaistinėlės turėjimas gali išgelbėti gyvybę buitinių nelaimių metu. Labai pravartu turėti automobilio vaistinėlę Jūsų transporto priemonėje, juk niekada negalite žinoti kada jos gali prireikti.

Štai kokie yra pirmosios pagalbos vaistinėlės privalumai

Sumažina infekcijų skaičių

Pavyzdžiui, galite sterilizuoti atviras žaizdas, kad išvengtumėte bakterinių infekcijų. Taip pat galite naudoti tvarsčius žaizdoms tvarstyti ir aprišti bei išvengti tolesnių infekcijų.

Tai gelbsti gyvybes

Kai kuriais atvejais žmogus gali patirti potencialiai mirtinų sužalojimų, pavyzdžiui, gilių pjūvių, sukeliančių didelį kraujavimą. Gerai įrengtoje pirmosios pagalbos vaistinėlėje turi būti turniketas, jie yra labai naudingi esant dideliam kraujavimui.

Greitesnis reagavimas ekstremaliųjų situacijų metu

Ištikus nelaimei, greitas darbuotojų reagavimas gali išgelbėti gyvybę. Žmonės kurie yra apmokyti teikti pirmąją pagalbą, dėl didesnio pasitikėjimo savimi ir pasirengimo supras, kokių veiksmų reikia imtis ekstremaliosios situacijos metu.

Sumažinkite nelaimingų atsitikimų skaičių dėl sąmoningumo

Pirmosios pagalbos mokymai padeda išmokti sąmoningiau rūpintis sauga namuose arba darbo vietoje, todėl sumažėja nelaimingų atsitikimų ir traumų skaičius. Rizikos mažinimas ir nelaimingų atsitikimų mažinimas yra naudingas visiems, pavyzdžiui darbdaviams tai turi reikšmės visuose verslo veiklos aspektuose. Pirmosios pagalbos mokymai ir didesnis sąmoningumas jūsų organizacijai duos gyvybiškai svarbių rezultatų.

Vaistinėlė, tai yra tarpinė priemonė, kol atvyks greitoji pagalba

Pagrindinis pirmosios pagalbos teikimo tikslas yra sumažinti nepalankios būklės mastą, kol atvyks medicinos pagalba. Pirmosios pagalbos vaistinėlė yra naudinga šiam tikslui, jei jos sudedamųjų dalių galiojimo laikas nepasibaigęs. Turėdami vaistinėlę namuose, galite sumažinti sužeidimo sunkumą, kol atvyks greitosios pagalbos komanda.

Pirmoji pagalba ir dirbtinis kvėpavimas

Pirmoji pagalba ir dirbtinis kvėpavimas yra neatsiejami dalykai. Priklausomai nuo jūsų nustatytų saugos pavojų ir rizikos, vienam ar keliems jūsų komandos nariams gali tekti išklausyti CPR ir pirmosios pagalbos mokymus, kurie gali būti orientuoti į darbo aplinką ir darbo saugos kontekstą. 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.