Gyvos gėlės per Valentino dieną Vilniuje

Ar jau pagalvojote, kuo nustebinsite savo mylimąją per vasario 14 d. šventę? Siūlome staigmeną, kurią moterys visada įvertina ir priima su džiaugsmu – tai gėlės per Valentino dieną. Kūrybingos floristės Inesos sukurtomis puokštėmis jau žavisi daugybė moterų Vilniuje, nes jos kuriamos su meile ir aistra.

Gėlės per Valentino dieną iš „Flower Shop“ parduotuvės

„Flower Shop“ karantino metu prekiauja internetu. Sukurtų puokščių pavyzdžių nuotraukų galima rasti internetinėje parduotuvėje flowershop.lt. Todėl užsakyti gėlių net per karantiną labai paprasta – tereikia išsirinkti puokštę, ją tą pačią dieną sukomponuos floristė, o kurjeris pristatys į namus. Taigi, jeigu vasario 14-oji užklups karantino metu, nepasimeskite, galvodami, kaip pasveikinti savo merginą, tiesiog užsakykite gėles per Valentino dieną internetu ir jos bus pristatytos nemokamai Vilniaus mieste. Kartu su puokšte kurjeris gali įteikti saldainių, šampano ar kitų gardumynų tam, kad jūsų mylimoji jaustų, jog šalia jos esantis vyras yra pats geriausias.

Jeigu vasario mėnesį jau karantinas bus atšauktas, užeikite į „Flower Shop“ parduotuvę Vilniuje Etmonų g.1 ir Vilniaus g. 10, savo akimis įsitikinkite, kokios gražios ir šviežios gėlės čia parduodamos.

Kaip tinkamai pasirinkti tarp gėlių įvairovės?

Jeigu abejojate, kokias dovanoti gėles per Valentino dieną, siūlome keletą patarimų.

  1. Vis dar galite paklausti, kokios rūšies ir spalvos gėlės jai labiausiai patinka.

Turite keletą dienų iki šventės, taigi, jei dar neklausėte savo merginos, kokios gėlės jai patinka, turite pakankamai laiko paklausti. Dažniausiai šį klausimą vyrams tenka užduoti draugystės pradžioje, kai norisi geriau pažinti ir labiau patikti sutiktai moteriai. Taip pat – po keleto metų vyras galėjo užmiršti, nors anksčiau jau buvo klausęs. Nesidrovėkite pasiteirauti dar kartą, moteriai visada labai malonu, kai mylimas vyras domisi ja.

Šiuo metu labai madingos gėlių dėžutės, nes jos atrodo itin puošniai ir prabangiai. Kaip atrodo tokios dėžutės galite pamatyti flowershop.lt interneto puslapyje. Įspūdingai atrodo raudonų rožių dėžutė perrišta raudonu kaspinu. Raudonos rožės tai populiariausios gėlės Valentino dieną, nes jų spalva asocijuojasi su aistra ir meile.

Taip pat galite rinktis rožių, tulpių ar bijūnų puokštę, kurią meistriškai sukomponuos floristė Inesa. Vazonuose dažniausiai dovanojamos orchidėjos. Galite įteikti ir vieną stambesnį žiedą, svarbiausia tai daryti su meile ir nuoširdumu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.