Dažniausiai iškylantys klausimai apie dirbtinę žolę

Photo by Pixabay on Pexels.com

Dirbtinės žolės produktai Lietuvoje vis plačiau naudojami. Ja puošiamos parduotuvių vitrinos, kavinės, viešbučiai, žolė naudojama terasose, balkonuose, kiemuose. Dažnai žmonės nežino šios dirbtinės vejos privalumų, todėl atsakysime į dažniausiai iškylančius klausimus.

1.      Kaip prižiūrėti veją?

Dirbtinė žolė labai patogi tuo, kad jai neprivaloma jokia priežiūra, tačiau norint turėti nepriekaištingą estetinį vaizdą retkarčiais ją galima prabraukti su šepečiu, kad išlaikyti plaukelius vertikalioje padėtyje. Taip pat norėdami turėti tvarkingą veją, nupūskite lapus, nurinkite šiukšles, galite nuplauti vandeniu.

2.      Kaip ilgai tarnaus dirbtinė veja?

ROYAL GRASS® aukštos kokybės dirbtinė žolė puoš jūsų kiemą iki 15 metų. Jeigu ant jos sportuojama, tarnavimo laikas bus trumpesnis, o jeigu tik vaikštoma, ji žaliuos ilgiau. Be to, dirbtinė veja turi iki 11 metų garantiją nuo išblukimo dėl saulės spindulių.

3.      Ar sudėtinga pakloti šią žolę?

Dirbtinę žolę pakloti nėra sudėtinga ir tai gali atlikti kiekvienas. 30kvadratinių metrų plotą uždengti veja reikės dviejų žmonių, o darbas užtruks iki 1 dienos. Susisiekę su „Svajonių vejos“ komanda, gausite visą instruktažą, kokią dirbtinę veją pasirinkti ir kaip ją sumontuoti.

4.      Ar dirbtinė žolė tikrai atrodo kaip natūrali?

Šios žolės pasirinkimas labai platus. Rinkoje galima rasti pigių ir nekokybiškų gaminių, kurių spalva tikrai neprimena natūralios žolės, o ir tvirtumu ji nepasižymi. Dirbtinės žolės ROYAL GRASS® gamintojai naudoja naujausias technologijas, kurios leidžia išgauti spalvą, labai artimą natūraliai. Taigi, patariama rinktis tik kokybišką veją.

5.      Kur galima ją kloti?

Dirbtinę žolę galima kloti ant grunto, medžio, metalo, balkone, terasoje, nuosavame kieme, šalia baseino, ant stogo, sienos ir kt. vietose. Jos panaudojimo galimybės labai plačios tiek interjere, tiek aplinkos apželdinime.

6.      Kur galima įsigyti kokybišką dirbtinę žolę už optimalią kainą?

ROYAL GRASS® prekės ženklu pažymėta veja yra su dvigubu pagrindu, todėl tvirtesnė nei įprasta, ji turi kelis sertifikatus, patvirtinančius, kad ji nekenksminga aplinkai. Taigi, ši dirbtinė žolė yra tikrai kokybiška. Už optimaliausią kainą ją galite įsigyti http://www.svajonių-vejos.lt.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.