Kavos aparatai buityje ir biure

kava

Su kava tūkstančiai žmonių pradeda kiekvieną savo dieną. Kartais atrodo, kad kava – tai narkotikas, be kurio neįmanoma gyventi. Kavos aparatai taip pat tapo neatsiejami tiek buityje, tiek biure, jau nekalbant apie profesionalias virtuves kavinėse ir baruose.

Kava yra tonizuojantis karštas gėrimas, kuriuo mėgaujasi milijonai žmonių visame pasaulyje. Kava skiriasi savo skoniu, stiprumu, taip pat ir paruošimo būdu. Mėgstamiausios kavos rūšys yra espresso, kapučino (kappuccino), Late, Espresso Mocciato, balta kava ir t.t. Norint jas paruošti, reikia įdėti nemažai pastangų ir laiko. Skubant į darbą ryte ar kavos gėrimui išnaudojant 5 minučių pertrauką darbe iškyla problema, kaip greitai gali būti pagaminama kava. Kavos aparatai – prietaisai, kurie šią problemą išsprendžia per 20 sekundžių.

Kavos aparatai namuose

Kavos aparatas yra gana nedidelis buities prietaisas, telpantis ant kiekvieno stalo. Šiuolaikiniai kavos aparatai yra labai smarkiai kompiuterizuoti. Kai kurie gali įsijungti tam tikru metu ir net atstoti žadintuvą. Belieka tik keltis iš lovos, išjungti aparato garsus ir, prisipylus didelį puodelį kavos, pradėti dieną. Vieną kavos rūšį ruošiantys aparatai yra nebrangūs, tačiau jei namuose turi stovėti kelias rūšis kavos gaminantis aparatas – gali tekti pakloti tūkstantines sumas.

Kavos aparatai biure

Pagal darbo tvarką, visi darbuotojai nustatytu laiku gali pasidaryti pertraukėlę. 5 minutės nieko nepakeičia, o štai puodelis gardžios tonizuojančios kavos padidina darbuotojo budrumą ir pagerina jo darbo našumą. Tai suprasdami įmonių vadovai dažnai iš įmonės lėšų nuperka kelis tūkstančius kainuojančius kavos aparatus, kurie yra pusiau profesionalūs ir pasižymi dideliu kavos gėrimų paruošimo greičiu. Vos per kelias sekundes paruošiamas nedidelis vienkartinis indelis kavos leidžia aparatu naudoti didesniam ratui vartotojų. Kavos aparatai biure dažniausiai stovi virtuvėlėje, kur per pertraukas susirenka darbuotojai. Prie kavos jie aptaria ne tik asmeninius, bet ir darbo reikalus, taip kavos aparatas tampa socialiniu traukos centru.

Kavos aparatai kavinėje ar bare

Bare, restorane ar kavinėje statomi dešimtis tūkstančių kainuojantys kavos aparatai, ruošiantys profesionalaus skonio ir kvapo kavą ir jos gėrimus. Atrodo, kad turint profesionalią aparatūrą galima būtų atsisakyti ir barmeno paslaugų, tačiau kavos versle labai svarbus ir puodelio pateikimas. Profesionalus kavos ruošėjas gali padaryti tam tikrą piešinį iš putos ir prieskonių, kuris dar labiau skatina klientus grįžti ir užsisakyti kavos.

Kavos aparatai daro tik pagrindines kavos rūšis, tačiau yra nemažai kitų kavos gėrimų ir kokteilių, kuriems reikia pagrindinių kavos aparato funkcijų – karšto vandens, garų ir maltų kavos pupelių. Visa kita – papildomi ingredientai, kurie daro kavos gėrimus nepakartojamus ir skanius.

Kavos aparatai gaminami nedidelių buitinės technikos gamintojų. Jų gamintojai nuolatos akcentuoja aparato kokybę, greitį, patvarumą, paprastumą naudotis ir valyti, o ne masiškumą. Kad ir kokią skanią kavą aparatas darytų, visada išlieka noras pasidaryti kavos pačiam pagal savo asmeninį skonį, o ne kavos aparato programą. Dažniausias būdas – paprastu kavinuke užvirtu vandeniu užpilamos maltos pupelės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.