Kupoliniai pastatai labiau patvaresni nei tradiciniai

Daugeliui žmonių pabodo tradiciniai pastatai, kurie dažnai būna nekokybiški ir jų statyba labiau ištuština kišenes, todėl jie, pavyzdžiui, savo svajonių namams, šiltnamiui ar pirčiai ieško geresnio sprendimo. Turime Jums puikų sprendimą – kupoliniai pastatai, kurie yra dviejų rūšių: geodeziniai pastatai arba geokupolai ir monolitiniai pastatai. Jie turi daugybę privalumų ir statomi iš ekologiškų ir patvarių medžiagų. Šie pastatai gali virsti ne tik jau minėtais objektais, bet ir observatorija, oranžerija ar uždaru baseinu. Taip pat juos galime naudoti ir kaip šiuolaikišką bei įdomią erdvę, pavyzdžiui, įvairiems susitikimams, gimtadieniams ar kitoms šventėms, kurios, be abejonės, šiame geokupole tampa įsimintinos bei stebuklingos. Galimybės tikrai neribotos – tik išlaisvinkite savo vaizduotę. Šiame straipsnyje įvardinsime priežastis, dėl kurių verta rinktis kupolinius pastatus. Pasakysime įdomius faktus apie geodezinius pastatus.

Kupoliniai pastatai – priežastys, dėl kurių verta juos rinktis

  • Ekologiškumas  – naudojamos tik ekologiškos medžiagos geokupolų gamybos metu.
  • Saugumas – šie pastatai pasižymi stipria konstrukcija, pavyzdžiui, kupoliniai namai gali atsilaikyti net ir tada, jei būna pažeista 40 procentų konstrukcijos.
  • Efektyvumas – šildymo ir vėdinimo išlaidos gali būt mažesnės net iki 70 procentų.
  • Taupumas – kupolo statybų kaina 30 procentų mažesnė nei standartinio namo.
  • Sveikata –  monolitiniai ir geodeziniai pastatai atitinka visus ergonominius standartus.
  • Interjeras  – šiuose pastatuose nėra atraminių sienų, atsiranda kūrybingumo laisvės, kas leidžia improvizuoti interjero dizaine.

Taupius, ergonomiškus, saugius kupolinius pastatus, kurie dar vadinami geokupolais ar geodeziniais pastatais, galite apžiūrėti  tinklalapyje geokupolai.lt ir susisiekti su mumis internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais – išpildysime visus pageidavimus, susijusius su geokupolais.

Geodeziniai pastatai  – įdomūs faktai apie juos

  • Šie pastatai pasižymi ypač geromis akustinėmis savybėmis. Pavyzdžiui, atsigulę ant žemės per patį kupolo formos pastato vidurį pastebėtumėte, kad visi Jūsų ištarti žodžiai aidi. Taip pat, stovėdami skirtingose kupolo konstrukcijos pusėse kuo aiškiausiai girdėsite žmogaus, stovinčio kitoje kupolo pusėje, tariamus žodžius.
  • Geodeziniai kupolai puikiai atsilaiko prieš uraganus, vėtras ir kitus griaunančius gamtos reiškinius. Pradėjus pūsti stipriam vėjui, įprasti gyvenamieji namai patenka į didelės turbulencijos, sukuriančios žemą slėgį, zoną. Dėl to stogas gali būti nuplėštas nuo pastato, taip sukeliant ypatingai daug nuostolių.
  • Vieni didžiausių ir žinomiausių pastatų pasaulyje yra kupolo formos. Pavyzdžiui, Londono Tūkstantmečio kupolas; Cornwallyje (Anglija) esantys Edeno sodų kupolai.

Apibendrinant, visi kupoliniai pastatai yra taupūs, saugūs ir išlaisvinantys kūrybą.  Plačiau apie juos rasite tinklalapyje – geokupolai.lt. Mūsų adresas: Pilies g. 8-4, 01403, Vilnius. Susisiekite internete nurodytais kontaktais ir pastatysime Jūsų išsvajotą kupolinį pastatą norimoje erdvėje, su kuriuo jausitės itin saugiai!

Vienas komentaras “Kupoliniai pastatai labiau patvaresni nei tradiciniai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.