Kas yra svarbu SEO procese šiais laikais?

SEO – tai optimizavimas paieškos sistemoms. Paprastai kalbant – tai veiksmų ir procesų visuma, kuomet visapusiškai stengiamasi iškelti konkretaus internetinio puslapio pozicijas pagal konkrečias raktines frazes Google organinėje paieškoje.

Daugelis verslininkų šiais laikais yra susipažinę su SEO paslaugomis. Tie, kurie naudojasi SEO specialistų paslaugomis žino, kokį efektą gali duoti šis skaitmeninės rinkodaros kanalas. Optimizavimas paieškai padidina pardavimus, užklausų kiekį, svetainės prekinio ženklo žinomumą savo sferoje.

Straipsnyje aptarsime, kokie yra svarbiausi optimizacijos Google paieškai punktai, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį.

Tinkami meta duomenys

Meta taitlai (pavadinimai) ir meta description’ai (aprašymai) Google paieškos vorams padeda suprasti apie ką konkrečiai kalba tas puslapis. Todėl pasirūpinkite, kad šie duomenys neliktų tušti. Meta duomenyse panaudokite savo svarbiausius raktinius žodžius, meta aprašyme praneškite apie savo įmonės išskirtinumus, pranašumą prieš konkurentus.

Tekstų kokybė

Tekstai turi būti parašyti suprantamu stiliumi, lengvai skaitomi, aiškūs. Tekstai, aprašymai turi atsakyti į skaitytojo (potencialaus pirkėjo) klausimus, pateisinti lūkesčius. Neperkraukite tekstų monotoniškai kartojamais raktiniais žodžiais – geriau išvardinkite savo prekių, produktų privalumus. Tekstus papuoškite gražiomis nuotraukomis, įdėkite video iš Youtube.

Teisingos antraštės

Kaip pastebėjote, šiame straipsnyje yra nemažai antraščių. Dalis lankytojų tingi skaityti ilgus tekstus ir neretai peržiūri tik antraštes. Todėl rekomenduojama tekstus dalinti pastraipomis, kur kiekviena jų turi savo atskirą pavadinimą. SEO prasme antraštės turi savo hierarchiją – reikšmingumą. Pagrindinė antraštė yra svarbiausia ir yra žymima H1 simboliu.

Svetainės krovimosi laikas

Nėra nieko blogiau, kai svetainė kraunasi ilgą laiką. 10 sekundžių krovimosi laikas padidina tikimybę, kad lankytojas išeis iš svetainės (grįš atgal į Google paiešką) 50%. Dėl įrenginių specifikos, naršant iš mobiliųjų įrenginių, svetainių krovimosi greitis užtrunka 4-9 sekundėm ilgiau nei naršant iš kompiuterio. Todėl pasikalbėkite su programuotoju, kuris gali sumažinti svetainės krovimosi greitį. Savo svetainės krovimosi greitį mobiliuosiuose įrenginiuose ir kompiuteriuose bei įvertinimą balais galite sužinoti čia.

Naujo turinio kūrimas

Jeigu dar to nepadarėte iki šiol – pradėkite rašyti blogą jūsų verslo nišos tematika. Padėkite išspręsti problemas, susijusias su jūsų verslu jūsų potencialiems klientams. Pasitikrinkite internete kiek kokios raktinės frazės turi paieškų Google. Taip gausite nemažai idėjų būsimų straipsnių rašymui. Straipsniai gali padėti pritraukti papildomą lankytojų srautą. Antraštės turėtų būti informatyvios, aiškios, sudominančios. Taip pat tokie įrašai gali padėti išsikelti kai kuriuos raktažodžius Google natūralioje paieškoje.

Turinio sklaida

Naujai parašytus straipsnius skelbkite socialiniuose tinkluose. Kuo daugiau bus pasidalijimų, tuo daugiau apie jūsų naujienas sužinos žmonių. Tai yra labia svarbu, nes dauguma interesantų kitaip ir nesužinos, kad jūs parašėte kažką naujo, netgi jei jiems tai ir yra aktualu. Net didieji naujienų portalai, kaip Delfi ar 15 min skelbia savo naujus straipsnius Facebook ir kituose socialiniuose tinkluose.

Aktyvuotos nuorodos

Atgalinės nuorodos (backlinkai) – yra svarbus reitingavimo kriterijius Google ir kitiems paieškos varikliams. Jūsų tikslas – turėti daugiau kokybiškų, autoritetingų nuorodų, nei jūsų konkurentų svetainės. Atminkite, kad tiesiog stengtis turėti kuo daugiau nuorodų – prasta SEO strategija. Prieš talpinant naują atgalinę nuorodą, reiktų atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus : svetainės lankomumas, tinklapio tematika, puslapio autoritetas, domeno autoritetas, svetainėje esančių išeinančių nuorodų skaičius, svetainės turimas nuorodų skaičius.

SEO strategija

Atlikdami SEO paslaugas nedarykite eklektiškų veiksmų, o susidarykite konkrečią SEO strategiją. Kokie turi būti veiksmai, kas po ko eina. Strategiją rekomenduojama pasidaryti ilgalaikiam laikotarpiui – bent pusei metų. Po kiekvieno atlikto veiksmo, praėjus keletui dienų tikrinkite savo optimizuojamų raktinių frazių pozicijas ir įvertinkite kokį rezultatą tie veiksmai davė – teigiamą ar neigiamą.

Digital Star SEO paslaugos

www.digitalstar.lt

info(eta)digitalstar.lt

+37060695954

My business Digital star SEO paslaugos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.