Raudono siūlo reikšmė ir iš kur jis kilo

Raudono siūlo arba sekmes apyrankes nešiojimo aplink riešą tradicija atėjo iš ankstyvųjų amžių, įvairiuose šaltiniuose minima, kad šios apsaugos istorija prasidėjo Izraelyje. Raudonas siūlas – apsaugos simbolis. Jis saugo nuo kitų žmonių blogos įtakos – nužiūrėjimo, pavydo, apkalbų. Jis suteikia apsauga nuo kasdien mus tykančių negandų ir netikėtų likimo smūgių.

Legenda byloja, kad raudonu siūlu buvo aprištas Rachelės – motiniškos meilės ir pasiaukojimo simbolis. Žmonės ateidavo prie jos kapo su raudonais siūlais, kad pakrauti juos gerąja energija ir užrišdavo savo artimiesiems ant rankos.

Pagal senąsias tradicijas raudoną siūlą reikia nešioti ant kairiosios rankos riešo, nes kairioji ranka simbolizuoja širdį ir sielą ir tik ant šios rankos nešiojamo raudono siūlo apsauga veiks. Mūsų protėviams raudona spalva buvo energijos, ugnies ir pusiausvyros simbolis. Veržlumą, ištvermę ir optimizmą – tokias savybes žmogui suteikia nešiojamas raudonas siūlas.

Kaip užsirišti ir nešioti raudono siūlo apyrankę

Prieš rišant raudono siūlo apyrankę ant rankos būtinai skirkite kelias minutes susikaupimui. Mintyse prisiminkite akimirkas kada jautėtės labai laimingi. Turite galvoti apie gražius ir ypač pozityvius dalykus. Tikima, kad siūlas taip pakraunamas teigiama energija, ją įsimena. Tik pozityvi, teigiama energija gali pasipriešinti blogajai. Raudonas siūlas suteiks dar didesnę apsaugą, jei ant jos užrišite keletą mazgelių. Tarp mazgelių palikite didesnį negu centimetras tarpą, kitu atveju jie ims tarpusavyje veikti ir taip susilpninsite raudono siūlo apyrankės apsaugą. Įkrovus raudono siūlo apyrankę teigiamomis mintimis galite dėti ją ant rankos. Siūlui nešioti būtinai pasirinkite kairiąją ranką, mūsų protėviai tikėjo, kad kairioji ranka yra širdies simbolis, kurią ir reikia saugoti. Raudonas siūlas rišamas ant riešo, pačios silpniausios kūno vietos, per kurią blogajai energijai patekti lengviausia. Siūlui ant riešo uždėti pasirinkite jums artimą žmogų, jei siūlą rišitės pats jo apsauga gali nebeveikti arba netgi galite prisišaukti negandų. Įprasta, kad raudoną siūlą ant riešo rišantis asmuo sakytų ir palinkėjimą: “Tegul saugo tave aukščiausiosios jėgos“ arba “Kad pavydi akis tavęs nenužiūrėtų, bloga energija nepasiektų“. Palinkėjimą galima sakyti būtent tokį, kokiu tikslu ir nešiosite raudono siūlo apyrankę. Nuo tada kai užrišate apyrankę ant riešo, nuolat ją dėvėkite, nenusiimant.

Jei po kurio laiko pastebėjote, kad siūlo ant riešo nebeturite, jokiais būdais nereikia nusiminti. Sugėręs jums skirtą blogąją energiją ir atlikęs savo funkciją jis nukrito nuo riešo. Atėjo metas įsigyti naują, švarią energetiškai raudono siūlo apyrankę.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.