Kiek kainuoja gėlių pristatymas į namus?

Jei esate vyras ir mėgstate nustebinti savo mylimą moterį, tuomet greičiausiai bent kartą teko nustebinti ja netikėtu skambučiu į duris ir kurjeriu su gėlėmis. Jei neteko, tuomet turbūt dar teks. Ne paslaptis, jog moterys mėgsta gėles. Net ir tos, kurios gėlių nemėgsta, mėgsta, jog vyras skiria joms dėmesį ir dovanoja gėles. Kiekvienai moteriai svarbu, jog vyras būtų atidus ir ją lepintų. Norint palepinti mylimą moterį, visiškai nereikia išleisti daug pinigų brangioms dovanoms. Smulkus siurprizas gali priversti moterį nusišypsoti ir pamilti vyrą dar labiau. Jei norite nustebinti mylimą moterį gėlėmis, tuomet taip puikus pasirinkimas. Tokia paslauga yra nebrangi ir suteikia daug džiaugsmo. Gėlių pristatymo į namus kaina priklauso nuo pasirinktų gėlių. Kai kurie gali pasiūlyti nemokamą pristatymą, jei pasirinksite brangesnes gėles. Gėlės į namus yra puiki staigmena kiekvienai moteriai. Tačiau verta nepamiršti, jog ne tik vyrai gali moterims dovanoti gėles. Ar kada pagalvojote, kaip smagu būtų nustebinti artimą žmogų be jokios progos? Nusiųstos gėlės mamai su nuoširdžia atvirute gali sukelti daug džiaugsmo. Gėlės į namus yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta stebinti artimuosius ir mėgsta matyti šypsenas jų veide. Jei norite pradžiuginti artimą žmogų, pasirinkite gėles į namus.

Ar pirkti gėles yra brangu?

Kai kurie žmonės nori sutaupyti, todėl neperka gėlių. Tiesa ta, jog gėlės kainuoja nepigiai. Viena graži rožė gali kainuoti apie 3 – 5 eurus, kartais net brangiau. Puokštės kainuoja apie 20 – 50 eurų, o dažnai net gerokai brangiau. Gėlės nuvysta, todėl kai kuriems atrodo, jog neverta jų pirkti. Tačiau verta atsižvelgti, jog ir šampanas greitai išsigeria. Galbūt neverta ir jo pirkti? Gėlės džiugina, suteikia kambariui šviesumą, ramumą. Jau net neverta pradėti kalbėti apie tai, jog gėlės ramina. Nedovanoti gėlių per gimimo dieną ar moters dieną yra nemandagu ir net įžeidu. Žinoma, pasitaiko, jog žmonėms nepatinka gėlės. Tokiu atveju nereikėtų jų pirkti, jei žmogus vis tiek nesidžiaugs jomis. Tačiau, jei žinote, jog brangiam žmogui patinka gėlės, nepagailėkite pinigų ir padovanokite brangiam žmogui gėlę. Gėlės suteikia džiaugsmo, todėl pradžiugins kiekvieną moterį ar net vyrą. Jei norite, jog artimas žmogus nusišypsotų, padovanokite jam gėlytę. Gėlės į namus yra puikus pasirinkimas visiems, kurie nori nudžiuginti brangius žmones.

Vienas komentaras “Kiek kainuoja gėlių pristatymas į namus?

  1. dabar jau dažniausiai būna nemokamas pristatymas arba simbolinė kaina. beje, gėles galima derinti ir su kitomis dovanomis. gėlės retą kurią pradžiugins taip, kaip kartu ir dovanėlė šalia.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.