Priemonės, kurias svarbu iš anksto pasiruošti prieš kraustymosi procesą

Persikraustymas laikomas vienu iš labiausiai stresą sukeliančių įvykių, su kuriais tenka susidurti. Visas šis projektas paprastai užtrunka tris kartus ilgiau, nei planavome, akivaizdu, kad nėra pakankamai dėžių pakavimui, o mūsų turtas pastaraisiais metais stebuklingai padaugėjo.

Kraustymasis nėra baisus, jei tai planuojate iš anksto. Pradžia gali būti pati sunkiausia, tad visų pirma reikėtų pasitikrinti, ar visų daiktų mums reikia ir ar verta juos vežtis į naują būstą. Tam, kad galėtume nuolat stebėti savo eigą ir įsitikinti, kad nieko nepamiršome, jums reikėtų detalus perkraustymo plano.

Kiekvieną pakavimą turėtumėte pradėti nuo būtiniausių priemonių skirtų pakavimui įsigijimo. Kartonas, juostos, burbulinė plėvelė, putplastis ir užpildai. Užpildus rasite https://dezutespakavimui.lt/pakavimo-medziagos/pakavimo-pleveles/burbuline-plevele/ .Kartoninių dėžių skaičių ir reikiamų dydžių apskaičiavimą geriausia pradėti nuo vežamų prekių sąrašo sudarymo. Taip pat pravartu įsigyti spalvotų žymėjimo juostų, kad būtų galima pažymėti dėžutes pagal kambarį. Pavyzdžiui, mėlyna – virtuvei, raudona – svetainei, geltona – vonios kambariui ir t. Tai sumažins darbo krūvį po persikėlimo. Taip pat parašykite trumpą kiekvienos dėžutės turinio santrauką. Tai geriau nei ieškoti ir bandyti prisiminti, ką įdėjote į kiekvieną iš jų.

Štai keletas patarimų

  • Elektronika ir buitinė technika turi būti uždaryta originalioje pakuotėje su

polistireniniais dangteliais.

  • Į mažesnes dėžutes, sudėkite sunkius daiktus, pavyzdžiui, knygas, didelius

stiklo gaminius ar gėles.

  • Lengvus ir atsparius pažeidimams daiktus galima laikyti didelėse pakuotėse.

Jei neturite gamyklinių dėžių technikos įrangai pervežti, naudokite kartonines dėžes užpildant tarpus burbuline plėvele ir polistirenu. Šie elementai leis apsaugoti prietaisus naujoje pakuotėje. Kartonines dėžes galite apklijuoti skirtingų spalvų lipdukais. Šį skirtumą galite panaudoti pakuodami, pavyzdžiui, stiklą į baltus gaminius, kurie leis greitai nustatyti, su kokiu kroviniu reikia būti ypač atsargiems.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.