Kur tiks stačiakampiai, kvadratiniai ir apvalūs kilimai?

Dekoruoti ir nuolat tobulinti namų erdvę mėgstame visi. Ir visai nesvarbu, ar tai nuosavas būstas, ar nuomojama erdvė, bet norisi gyventi ten, kur jauku, šilta ir širdžiai miela. Daug kam požiūris į namų aplinką pasikeitė po ilgų karantino mėnesių, kai tikrai nemažai dienų teko praleisti už uždarų durų. Daugelis iš naujo prežvelgė namų erdves, persiplanavo kambarius. Nemažai kam teko paieškoti darbo kampo, taip pat susikurti atskirą erdvę poilsiui ar pagausėjus šeimynai ieškoti naujų, didesnių erdvių.

Atnaujinti namų interjerą dažnai net nereikia nei didelių sumų, nei baigti aukštuosius mokslus. Interjero dizainių patarimų galime surasti tiek namų dekoro žurnaluose, tiek žiūrėdami tam skirtas televizijos laidas ar tiesiog naršant internete. Dažnai patariama vien ant sofos perrengti naujais užvalkalais pagalvėles, įnešti daugiau gyvybės, t.y. augalų bei spalvų derinių, galbūt paveikslų ant sienų ar kilimų ant grindų ir jau būstas atrodys atsinaujinęs. Būtent apie kilimus ir jų formas galime pasidomėti daugiau.

Interjero dizaineriai sutinka, kad išsirinkta kilimo forma turės daug įtakos visai kambario erdvei. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, koks skirtumas, kilimas bus stačiakampis, kvadratas ar apvalus. Visgi neskubėkite daryti išvadų nežinodami daugiau. Labai pravartu žinoti, kaip kiekviena iš šių formų paveiks Jūsų namų patalpas. Neretas sutiks, kad dažniausiai pas visus namuose sutinkame stačiakampius kilimus. Tai ne tik pats populiariausias sprendimas, bet kartu laikoma ir klasikiniu dekoro elementu. Ši forma nuostabiai atsiskleidžia atvirose patalpose, tad itin tinka talpinti svetainėse. Kadangi jos dažniausiai yra projektuojamos stačiakampių formų, todėl tai bus pats taikliausias dekoro sprendimas. O jeigu Jūsų kambarys yra kvadrato formos, tai tokios pat formos kilimas geriausias atsiskleis šiame kambaryje. Tad nepamirškite ir mažų, bet ne ką mažiau svarbių detalių. Jei staliukas apvalus – tiks apvalūs kilimai po juo, jei stačiakampio formos – tai tegul ir kilimas toks pat būna. Taip sukursite jaukią ir akiai malonią aplinką. Taip pat galima akcentuoti, kad apvalūs kilimai visada bus geras pasirinkimas tuose kambariuose, kuriuose norisi sukurti gyvybingą atmosferą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.