Kodėl stoginė geriau nei garažas?

Kiekvienam besistatančiam bet įsirenginėjančiam būstą kyla klausimas, kur reikės laikyti automobilį ir įvairiausius buities reikmenis, tokius kaip žoliapjovė, sniego kastuvas, sodo įrankiai dviračiai ir panašiai. Pastebima, kad Lietuvoje vis dar užsimojama statyti didelius garažus, tačiau ir stoginės sparčiai populiarėja ir tampa dažnu pasirinkimu naujakuriams, nes ji gali atlikti daug funkcijų ir patenkinti daugelį poreikių.

Finansiškai pigiau

Įsirenginėjant namus, itin opi tema tampa finansai. Investuojate savo pinigus, norisi turėti ilgaamžį ir kokybišką turtą, todėl dažniausiai rimtai svarstomi įvairūs variantas. Žinoma, populiaru yra turėti garažą, kuris sujungtas su gyvenamuoju namu ar kaip atskirą statinį. Tačiau namas su garažu yra brangesnis sprendimas, o statyti atskirą statinį gali pritrūkti vietos sklype bei bus iš ties brangu. Pigesnė alternatyva tokiam garažui – stoginė automobiliui.

Praktiškas sprendimas automobiliui

Šeimos, neturinčios automobilio, reikėtų gerai paieškoti. Automobilis tarnauja mums vykstant į darbą, pas draugus, poilsiauti. Ir tai iš ties brangus pirkinys, todėl norint, kad jis tarnautų kuo ilgiau, reikia deramai jį prižiūrėti. Vienas iš būdų – laikyti jį po stogu. Žiemos metu garažas iš ties patogus sprendimas, nes nereikia ryte ilgai valyti sniego ir ledo sluoksnio ant langų, šildyti variklio. Tačiau automobilių ekspertai vis dažniau pastebi, kad tokia ženkli temperatūrų kaita žiemą daugiau daro žalos automobilio būklei, nei pasitarnauja kaip patogumas žmogui. Todėl stoginė puikus sprendimas ne tik vasarą, bet ir žiemą. Vasarą automobilis po stogu ne taip įkais nuo saulės, rudenį nereikės lipti iš automobilio į šaltą lietų, o žiemą – jokio sniego valymo.

Didelis pasirinkimas

Stoginės – statinys, atliekantis papildomą ir specialią funkciją, kurio statybos yra pigesnis ir optimalesnis variantas. Dažnai stoginės užkraunamos įvairiais buities rakandais, kurie trukdo pastatyti automobilį. Tačiau pasikonsultavus su stoginių ekspertais, šis statinys gali tapti viena iš puikių architektūrinių namo dalių, sukurianti jį išskirtiniu ir įdomesniu. Didelis stoginių architektūrinių sprendimų pasirinkimas leidžia sukurti stilingą, tendencijas atitinkantį namą, priderinant medieną, stogą prie jau esamo namo eksterjero.

Neturintiems galimybės statyti garažo ar nematantiems jam poreikio, stoginės yra puiki alternatyva vienam ar dviems automobiliams, taip pat priprojektavus kartu ir sandėliuką, turėsite kur laikyti visus sodo įrankius bei kitus buitinius rakandus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.