Apie ką verta pagalvoti prieš pradedant ieškoti dovanos

Tikrai ne visuomet lengvai ir greitai atrandame mums brangiam, svarbiam ir galbūt labai mylimam žmogui tinkančią dovaną. Tačiau dovanų paieškos neturėtų tapti vienu dideliu ir nesibaigiančiu išbandymu, kupinu įtampos ir streso, todėl pateikiame jums keletą įžvalgų, kurios turėtų palengvinti dovanų paieškas.

Ką jums svarbus žmogus veikia ar nori veikti laisvalaikiu?

Pagalvokite, ką būsimas dovanos gavėjas mėgsta veikti savo laisvalaikiu. Galbūt galėtumėte išrinkti daiktą, kuris būtų pravartus leidžiant laisvalaikį? Arba galite pasiūlyti ką nors, kas padėtų atrasti daugiau laiko savo pomėgiui? Pavyzdžiui, galite apsvarstyti galimybę padovanoti tapybos reikmenis menininkui, gurmaniškus ingredientus virtuvės šefui, treniruočių namuose įrangą fitneso entuziastui ar kt.

Ar dovanos gavėjas nori apie ką nors sužinoti daugiau?

Apie ką jūsų dovanos gavėjas nori sužinoti daugiau? Ar jis norėtų knygų, internetinių seminarų ar kursų mėgstama tema? Kad ir kokie būtų jūsų dovanos gavėjo pomėgiai, pasitelkę „Google“ paiešką, galite nesunkiai surasti ką nors, kas padės jam išmokti geriau įvaldyti savo amatą ar pasirinktą pomėgį.

Dovanos gavėjui trūksta pinigų ar laiko?

Dauguma žmonių turi arba daugiau laisvo laiko, arba daugiau pinigų – nors, žinoma, kad kai kuriems trūksta ir vieno, ir kito, bet dažnai viena būna svarbiau už kita. Taigi, galite išrinkti ką nors, kas padėtų užpildyti tą spragą, kurios dovanos gavėjas turi „mažiau“.

Ar galite ką nors daryti kartu?

Yra daugybė dalykų, kuriuos galite nuveikti kartu, ypač jei esate pasirengę vykti į gamtą. Jei oras pakankamai geras, gal galėtumėte kartu nusipirkti bilietus į renginį ar spektaklį, kuris vyksta lauke? Daugelyje restoranų taip pat galima valgyti lauke, tad galėtumėte praleisti šiek tiek laiko gryname ore ir kartu skaniai pavalgyti drauge. O galbūt galėtumėte kartu patirti nuotykių lauke, pavyzdžiui, leistis į žygį pėsčiomis po vietinį parką?

Ar dovanos gavėjas turi mėgstamą užkandį?

Pagalvokite apie dovanos gavėjo mėgstamiausius užkandžius ar skanėstus. Ar galite jiems juos pagaminti arba nupirkti? Šviežiai iškepti ir naminiai skanėstai visada yra puikus sprendimas. Tačiau jei nesate iš tų, kurie mėgtų suktis virtuvėje ir niekuomet nelaikėte savęs gerais kulinarais, galbūt puikiai tiktų valgomos puokštės vyrams arba vaisių puokštės moterims? Šiuolaikinis valgomų puokščių asortimentas yra labai platus, todėl galėsite nesunkiai atrasti puokštę, kuri tiktų tiek smaližiui, tiek ir didžiuliam gurmanui.

Kaip dovanos gavėjas mėgsta atsipalaiduoti?

Pagalvokite, kaip jūsų dovanos gavėjas mėgsta atsipalaiduoti ir leisti laisvalaikį. Ar galite suteikti jam galimybę atsipalaiduoti jo mėgstamu būdu? Galbūt jums svarbus žmogus mėgsta masažus, manikiūrą ar filmus? O gal mieliau atsipalaiduoja su gera knyga, klausosi muzikos, bėgioja ar mėgaujasi skanių ledų porcija? Padovanokite jums brangiam žmogui dovaną, kuri suteiks daugiau laiko ar priemonių atsipalaiduoti jo mėgstamiausiu būdu.

Ar jums brangus žmogus itin praktiškas?

Nors tai gali skambėti ne taip smagiai ar įdomiai, pagalvokite, galbūt jums brangus žmogus norėtų dovanų krepšelio su kasdieniais reikmenimis? Jei dovanos gavėjas yra itin praktiškas, sudarykite jo mėgstamų kasdienių daiktų krepšelį, pavyzdžiui, šampūno ir kondicionieriaus, dantų pastos, skanios šokolado plytelės ar net jo mėgstamo šviežiai kepto duonos kepalo! Be to, jei jums visgi atrodo, kad tai būtų pernelyg banalu, galite tokiai dovanai suteikti daugiau išskirtinumo, pvz., originaliai ją supakuoti ir pridėti ranka rašytą atviruką, su šmaikščiu pasakojimu apie tai, kas sudaro jūsų sudarytą dovanų krepšelį.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.