Švarus ir saugus vanduo. Padės vandens filtrai

Vanduo skirtas buičiai ir turi būti švarus ir saugus vartoti, tiesa? Ar gali vanduo būti nešvarus ar nesaugus vartoti? Tikrai taip. To išvengti padėti gali vandens filtrai, skirti namams. Svarbu paminėti, kad švarus vanduo yra privalomas ir pramonėje, ir biuruose, kur daug laiko praleidžiame. Pramonėje naudojamas švarus ir saugus vanduo reiškia ilgesnį įrengimų veikimo laiką, taupo energijos resursus ir pačio vandens išteklius.

Pamirškite kasetinius vandens filtrus

Namuose naudojami vandens filtrai neretai būna kasetiniai, tačiau jie skirti tik gerti vandenį, nes jo kiekis yra limituotas, nuolat reikia keisti kasetes. Buityje vandenį naudojame visur – nuo maisto gamybos, skalbimo, valymo, indaplovės, tualete. Taigi, kasetiniai filtrai tikrai neišpildys viso buityje reikiamo kiekio.

Šiuo metu technologijos leidžia aprūpinti net ir didžiausias gamyklas vandens filtrais, ką jau kalbėti apie namus. Namuose vandens filtrai gali būti įrengiami skirtingose vietose: po kriaukle, prie vandens tiekimo šaltinio, atskiroje patalpoje, jei yra galimybė ir pakankamai vietos.

          Vanduo yra vanduo? Netiesa.                

          Vanduo jau nebėra tik tiesiog vanduo. Sveikatos organizacijos ne veltui kartoja ir kartoja apie vandens naudą ir būtinybę, be jo mes tiesiog neišgyventume ir visiškai aišku kodėl, mūsų kūnas sudarytas iš vandens. Bet visgi, ar pagalvojame, kokį vandenį geriame ir ar jis švarus bei saugus gerti?

          Jei uždavėte sau šį klausimą, vadinasi, jau verta pagalvoti apie tinkamą įrangą švarai ir saugumui užtikrinti tiek sau, tiek savo artimiesiems bei savo namams naudojant vandens filtrus.

Plačiau apie vandens filtrus – čia.

Vandens filtrų kainos

Jei jau yra tekę domėtis vandens filtravimo sistemomis ar sprendimais, tikriausiai pastebėjote ir tai, kad kainos gali svyruoti nuo keliasdešimt iki kelių tūkstančių eurų. Tam, kad nepasiklystumėte pasiūloje, visada verta registruotis konsultacijai pas specialistus, kurie parinks sprendimą pagal problemos lygį. Jei vanduo nėra labai užterštas, gyvenate mažiau ekonomines ar ūkines veiklas, kurios dažnai ir būna vandens užterštumo priežastys, vykdančioje aplinkoje, tuomet atitinkamai ir bus parinktas vandens filtras.

Kita vertus, jei ir pigiausio filtro kainos gąsdina, visada verta suskaičiuoti, kiek išleidžiate pirkdami geriamą vandenį plastiko buteliuose ar keisdami filtrus. Vandens filtrai ilgainiui atsipirks, nes apsaugos ir jūsų sveikatą, ir jūsų buitinius prietaisus, kurie irgi genda dažniausiai būtent nuo nekokybiško vandens.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.