Kokie yra svarbiausi grandinės parametrai renkantis?

Photo by Anna Shvets on Pexels.com

Tai yra labiausiai besidėvinti pjūklo dalis, todėl natūralu, kad po kažkurio laiko ją tenka pakeisti. O tuomet gali iškilti nemažai klausimų. Kadangi šių gaminių įvairovė tikrai didelė ir daugelis jų iš pirmo žvilgsnio atrodys labai panašiai ar netgi vienodai. Todėl svarbiausia bus atkreipti dėmesį į pagrindinius parametrus. Tuomet tikrai nesuklysite ir įsigysite turimam pjūklui tinkantį variantą. Tai būtų plotis, narelių skaičius bei žingsnis. Kurį, reikalui esant, galima labai nesunkiai išsimatuoti ir savarankiškai. O tuomet jau galima ieškoti ir atitinkamais duomenimis pasižyminčio gaminio. Ir tik tarp jų galima bus rinktis pagal visus kitus kriterijus, kadangi šie yra patys svarbiausi.

Kaip dažnai jos susidėvi ir kaip to išvengti?

Viskas labai priklauso nuo naudojimo intensyvumo ir to, kokia mediena pjaunama. Kadangi grandinėsdils žymiai greičiau pjaunant kietą medieną, pavyzdžiui, ąžuolą. Aišku, tikrai nebūtina kas mėnesį jos keisti ir pirkti naują, kadangi dažnu atveju ji gali būti paprasčiausiai pagaląsta. Nebent atsiranda kažkokių rimtesnių pažeidimų. Ir būtent jų reikėtų pabandyti išvengti. Todėl svarbiausia apsisaugoti, jog ši pjaunamoji dalis neturėtų kontakto su kietomis medžiagomis, pavyzdžiui, metalu, akmeniu ar gruntu. Kadangi vos nuo vieno tokio prisilietimo ji gali tapti netinkama naudoti. O pjaunant medieną įprastai kažkaip apsisaugoti nuo natūralaus dėvėjimosi nepavyks.

Ar sudėtinga ją pagaląsti?

Tai puiki alternatyva tiems atvejams, kai grandinės dar gali būti sėkmingai naudojamos, kadangi neturi rimtesnių pažeidimų. Tuo labiau, kad tuo galima užsiimti ir savarankiškai, nors pradžioje gali pasirodyti, jog tai nebus paprasta. Tačiau tam reikės tik tinkamų įrankių, o tuomet visą informaciją, kaip tą daryti, nesunkiai atrasite, kad ir tame pačiame internete. Aišku, jeigu nenorite tam skirti laiko bei investuoti į įrankius, tuomet galima šį darbą patikėti ir profesionaliems meistrams. Tačiau intensyviai naudojantis pjūklu tikrai būtų pravartu tą daryti savarankiškai bei taip sutaupyti tiek laiko, tiek ir pinigų. Tuo labiau, kad tai tikrai nėra sudėtingas darbas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.