Kaip paruošti efektyvius paslaugų skelbimus

classifieds
Photo by Mikael Blomkvist on Pexels.com

Jauni verslininkai dažnai klausia – iš kur gauti klientų? Ką padaryti tokio, kad būtų daugiau užsakymų? Tai aktualu verslo pradžioje, kai dar nėra rekomendacijų ir sugrįžtančių patenkintų klientų. Šiame straipsnyje pabandysime duoti peno mintims – nesakome, kad tai tas sėkmės receptas, tačiau pabandyti verta.

Skelbimų portalai – puiki vieta reklamuoti savo paslaugas. Suprantama, ten daugiau viskas skirta prekių pardavimui, tačiau paslauga irgi gali būti pristatoma kaip prekė…

Lietuvoje turime keletą skelbimų portalų. Jie nėra tokie dideli, kaip užsienyje (angliškai classifieds), tačiau pakankamai populiarūs ir svarbiausia – gerai randami paieškoje. Kartais net per gerai, nes rodomi aukščiau už įmonių puslapius. Bet šiandien ne apie tai. Geriau papasakokime, kaip reklamuoti paslaugas efektyviau ir veiksmingiau.

Rinkitės tinkamą skelbimų portalą

Visų pirma, pasirinkite skelbimų portalą, kuris geriausiai atitinka Jūsų verslo poreikius ir tikslinę auditoriją. Kad reklama pasiektų tinkamus žmones, svarbu rinktis portalą, kuriame lankosi Jūsų potencialūs klientai. Kadangi skelbimų portalai skiriasi pagal kategorijas ir populiarumą, gali tekti įdėti šiek tiek laiko, kad rastumėte tinkamiausią.

Sugeneruokite dėmesį traukiantį skalbimo pavadinimą

Pavadinimas yra skelbimo vizitinė kortelė, todėl jis turi būti trumpas, aiškus ir informatyvus. Pabandykite apibūdinti Jūsų paslaugą keletu žodžių, pateikdami unikalią savybę ar pranašumą. Svarbu, kad pavadinimas būtų įsimintinas ir skatintų potencialius klientus skaityti toliau.

Pateikite aiškų ir informatyvų aprašymą

Aprašyme turite pateikti pakankamai informacijos apie Jūsų paslaugą, kad klientas galėtų priimti sprendimą. Pabandykite išskirti pagrindines paslaugos savybes, privalumus ir esminius aspektus. Svarbu, kad informacija būtų pateikta aiškiai, trumpais sakiniais ir lengvai skaitoma forma.

Atminkite, kad skelbimą skaito vienas žmogus – rašykite jam, o ne sau ar konkurentams.

Naudokite kokybiškas nuotraukas

Geros kokybės nuotraukos padeda klientams vizualizuoti Jūsų paslaugą ir gali padidinti skelbimo patrauklumą. Įsitikinkite, kad nuotraukos yra aiškios, ryškios ir atspindi Jūsų paslaugos esmę. Naudokite kelias nuotraukas, kad galėtumėte demonstruoti paslaugos aspektus iš įvairių kampų. Jei įmanoma, investuokite į profesionalias nuotraukas, kad padidintumėte skelbimo patrauklumą.

Jei įmanoma, įkelkite video, reklamuojantį jūsų paslaugas. Kartais tai kur kas geriau, nei asociatyvios nuotraukos su besišypsančiais verslininkais iš katalogų…

Įtraukite reikiamą kontaktinę informaciją

Užtikrinkite, kad skelbime būtų pateikta visa reikalinga kontaktinė informacija, kad klientai galėtų lengvai susisiekti su Jumis. Įtraukite telefono numerį, el. pašto adresą, interneto svetainę ir/ar socialinių tinklų paskyras. Taip pat suteikite galimybę užklausti apie paslaugą tiesiogiai per skelbimų portalą, jei įmanoma.

Nustatykite konkurencingą kainą

Kaina yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kurie gali paveikti klientų sprendimus. Prieš nustatydami kainą, atlikite rinkos tyrimą ir įsitikinkite, kad Jūsų paslaugos kaina yra konkurencinga ir atitinka rinkos lūkesčius. Taip pat galite pateikti specialius pasiūlymus ar nuolaidas, kad pritrauktumėte dar daugiau klientų. Toli ieškoti nereikia – pasižiūrėkite kitus skelbimus toje pačioje kategorijoje.

Atsakykite į klientų klausimus laiku

Būkite pasirengę atsakyti į klientų klausimus ir komentarus, kuriuos gali klientai užduoti po skelbimo paskelbimo. Greitas atsakymas rodo profesionalumą ir padeda įgyti klientų pasitikėjimą. Taip pat atsakydami į klausimus galite gauti vertingos informacijos, kuri padės Jums tobulinti savo paslaugas ir patį skelbimą.

Sekite skelbimo rezultatus

Reguliariai tikrinkite skelbimo veiksmingumą ir stebėkite gaunamus rezultatus. Tai padės Jums suprasti, kokie veiksniai daro didžiausią įtaką Jūsų skelbimo sėkmei, ir leis optimizuoti skelbimą ateityje. Jei reikia, atnaujinkite informaciją, nuotraukas ar kainas, kad pagerintumėte skelbimo efektyvumą.

Kai kurie rinkodaros specialistai rekomenduoja pasiruošti du skirtingus skelbimus ir pasibandyti, kuris sulaukia daugiau dėmesio.

Skelbimai paprastai yra nemokami, tačiau jų populiarinimas kainuoja. Nedidelė suma gali atvesti pakankamai daug klientų. Tik visada padarykite namų darbus ir pasiruoškite klientų antplūdžiui. Jei matote, kad nebegalite daugiau klientų priimti, paslėpkite skelbimą. Klaidinti žmones reiškia prarasti potencialius klientus…

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.