Kaip išsirinkti šaldytuvą? 2 esminiai aspektai

 

Šaldytuvas yra ta buitinė technika, kuriu yra daugelio žmonių namuose. Ar jis yra būtinas? O gal tai tik daugiau komforto suteikianti įranga? Jeigu indaplovės dar gali būti vadinamos prabangos preke, kai šaldytuvai – jokiu būdu, kadangi be jų maistas gestų kur kas greičiau, tad galiausiai mes jo iššvaistytume daugiau ir taip permokėtume.Žinoma, kad poreikiai būtų tikrai patenkinti, svarbu, kad šaldytuvas būtų tokių charakteristikų, kokių jums reikia. Kaip išsirinkti šaldytuvą? Tai ir aptarsime straipsnyje.

Šaldytuvo išdėstymas skyriais

Pirmiausia reikia susipažinti – kaip atrodo šaldytuvo vidus, tai yra – kaip yra išdėstyti skyriai ir kokie jie. Šiuo metu dažniausiai rinkoje galima rasti kelis tradicinius modelius.

  1. Tai yra tokie šaldytuvai, kurie turi šaldiklio funkcija. Jis turi  būti viršuje arba apačioje. Dažniausiai būtent viršuje šaldiklio matmenys nėra dideli, o kai jis yra apačioje – tam dažniausiai skirti net keli stalčiai.Taip pat galimi tokie šaldytuvai, kurie yra be šaldiklio. Kai kurie perka šią techniką atskirai, kadangi šaldo dideliais kiekiais, tad jiems ir reikia daugiau erdvės.Galima įsigyti ir mini šaldytuvus, kurie neužima daug vietos. Tai yra geras pasirinkimas, kai gyvenama mažame bute arba kai gyvena tik vienas asmuo. Neverta mokėti brangiau už buitinės technikos išlaikymą, jeigu jis stovės praktiškai tuščias.Taip pat galimi ir įmontuojami šaldytuvai. Daugeliui patinka, kad jų išorė bus dengta tokia pačia baldų plokšte kaip ir kurti visi virtuvės patalpos baldai. Taip galima išlaikyti harmoninga erdvę.Galiausiai, kai vietos yra daug – geras pasirinkimas yra dviduriai šaldytuvai. Atrodo puikiai, talpūs, tad tinka didelėms šeimoms. Tiesa, užima ir kur kas daugiau vietos.

Šaldytuvo talpa bei matmenys

Kitas svarbus aspektas yra šaldytuvo matmenys. Kai tiksliai yra žinoma, kurioje vietoje buitinė technika bus laikoma, žinoma, bus galima kur kas paprasčiau ieškoti tokio modelio, kuris jums tinka. Taip pat atminkite, kad talpa bei matmenys nėra tas pats. Dažniausiai greta prekės būna nurodyta – kokia yra jo talpa ir pagal tai galima įvertinti – kokio žmonių skaičiaus poreikiai dažniausiai yra patenkinti.Pateiksime tokias rekomendacijas:•                    Vienam žmogui labiausiai tinkami šaldytuvai yra tokie, kurių talpa siekia apie 100 litrų;•                    Dviems žmonėms geriausiai tinka šaldytuvai, kurių talpa siekia apie 250-280 litrų;•                    3-4 asmenims siūlomi šaldytuvai, kurių talpa siekia apie 280 – 350 litrų;•                    Penkiems asmenims rekomenduojami šaldytuvai, kurių talpa siekia apie 350 litrų ir didesni.Renkantis siūlome tartis su specialistais, kurie atsakys į klausimus ir padės rasti variantą, kuris jums labiausiai tinka.  

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.