Lubiniai šviestuvai suteikiantys luboms išraiškingumo

Kiekvienas žmogus įsirenginėdamas naujus namus ar atlikdamas seno būsto remontą stengiasi įgyvendinti pačias unikaliausias bei jam priimtiniausias dizaino idėjas. Vieni žmonės įsigyja stilingas žaliuzes, kiti, savo ruožtu, renkasi prabangias užuolaidas. Dalis naujakurių savo naujų namų sienas nudažo tamsiomis spalvomis, o kiti renkasi pastelinių namų sienų variantą. Kiekvieno žmogaus skonis yra skirtingas, o tai, savaime suprantama, tiesiogiai atsispindi ir jo namų interjere.

Visgi daugumą, net ir ypatingai skirtingą skonio sampratą turinčių žmonių dažniausiai jungia vienas požymis interjere – baltos lubos. Baltos lubos – savotiška klasika tapęs, visada saugus ir pasiteisinantis sprendimas. Tačiau turbūt daugelis pritars nuomonei, jog universalumu daugelį žmonių žavinčios baltos lubos tikrai nepasitarnauja išskirtinumo atžvilgiu.

 Prie lubų montuojami šviestuvai, geriau žinomi kaip tiesiog šviestuvai lubiniai  – puiki priemonė, kuri pasirūpins, jog niekuo neišskirtinės baltos lubos taptų išties dėmesį prikaustančiu, pilnaverčiu interjero akcentu. Tad kokie lubiniai šviestuvai nesudėtingai padės įgyvendinti šią misiją?

Lubiniai LED šviestuvai – modernizmo šalininkų džiaugsmas

Lubiniams LED šviestuvams tikrai drąsiai galime suteikti moderniausių bei novatoriškiausių lubinių šviestuvų titulą. Masyvaus, plieninio korpuso lubiniai LED šviestuvai pasirūpina ekstravagantišku bei drąsiu kiekvienos patalpos įvaizdžiu ir akimirksniu prikausto dėmesį. Lubinių LED šviestuvų tipą dažniausiai lydi ir solidžios spalvos, tokios kaip grafito, juoda ar auksinė. Taip pat tokio tipo šviestuvai yra ne tik žavus lubų bei viso namų interjero akcentas, bet ir išties patikimas šviesos šaltinis, kuris taupo elektros energiją ir tarnauja ilgus metus.

Taškiniai lubiniai šviestuvai – idealiausias sprendimas mažoms patalpoms

Taškiniai lubiniai šviestuvai dažniausiai atstovauja pakankamai mažų šviestuvų kategorijai. Tačiau mažas šviestuvo dydis tikrai netrukdo šiai apšvietimo priemonei tapti reikšmingu ir unikaliu lubų akcentu. Taškiniai šviestuvai dažniausiai džiugina itin unikaliomis ir dar niekur nematytomis korpuso formomis bei originaliai sklindančios šviesos sklaida. Dėl šių priežasčių taškiniai šviestuvai idealiai atlieka savo funkciją tiek mažose namų erdvėse , tokiose kaip koridorius ar vonios kambarys, tiek dideliuose kambariuose, kuriuose reikalingas itin kokybiškas bei į tam tikrą kambario akcentą orientuotas šviesos šaltinis. Taigi taškiniai šviestuvai puikiai papuoš tiek baltas namų lubas, tiek sienas.

Kryptiniai lubiniai šviestuvai – tiems, kurie nori tikro išskirtinumo

Kryptiniai lubiniai šviestuvai jau daug metų yra vienas populiariausių pasirinkimų drąsių, eksperimentuoti linkusių žmonių tarpe. Pasitelkiant į pagalbą skirtingų dydžių ir formų kryptinius šviestuvus, juos galima priderinti tiek kukliuose, mažuose kambariuose, tiek erdviose patalpose. Būtent šį apšvietimo sprendimą ypatingai vertina ir įvairios viešosios įstaigos, kavinės bei restoranai. Originalių formų, išskirtinio korpuso kryptiniai šviestuvai ne tik idealiai pasitarnauja interjero atžvilgiu, bet ir suteikia labai originaliai sklindančios šviesos efektą. Taip pat būtina pabrėžti, jog šis šviestuvų tipas leidžia reguliuoti sklindančios šviesos srautą ir pakreipti jį norima linkme. Šio privalumo dėka kambaryje kaskart galima sukurti vis kitą vyraujančią atmosferą.

Vis dar išlieka skeptikų, kurie galvoja, jog nei vienas lubinis šviestuvas tikrai nesugebės užtikrinti kokybiško ir intensyvaus šviesos srauto visai kambario erdvei. Šiuolaikiniai lubinių šviestuvų sprendimai tikrai geba prisitaikyti prie individualių žmogaus poreikių ir sukurti tiek itin intensyvios, tiek šiek tiek prislopintos šviesos efektą.

Tad šviesos sklaidos atžvilgiu lubinių šviestuvų tipui priskiriami šviestuvai tikrai nenusileidžia įleidžiamoms į lubas apšvietimo sistemoms. O įvaizdžio prasme – lubiniai šviestuvai gerokai lenkia net ir įmantriausias įleidžiamas apšvietimo sistemas. Tad neikite saugiausiu keliu, o pasirinkite apšvietimą, kuris tikrai sugebės pabrėžti, o galbūt net išryškinti unikalų Jūsų namų charakterį.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.