Pagrindinės paslaugos, kurias siūlo griovikai

Jeigu planuojate nugriauti seną namą, renovuoti butą ar pašalinti bet kokios kitos paskirties pastatą, greičiausiai Jums teks pasinaudoti profesionalių griovikų paslaugomis. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog griovimo darbai yra itin konkreti paslauga, kurią teikiantys žmonės visada atlieka vieną ir tą patį darbą – namo griovimą. 

Tačiau iš tikrųjų, griovimo darbus atliekančios įmonės šiais laikais tikrai gali pasiūlyti pakankamai gausią paslaugų pasiūlą. Tad kokios yra pačios populiariausios griovimo paslaugos? Ir su kokiais darbais iš tikrųjų susiduria griovikai

Nuosavų namų griovimas – pagrindinis griovėjų darbas

Nors šiais laikais griovimo paslaugas teikiančios įmonės gerokai praplėtė savo siūlomų paslaugų ribas, tačiau iki šių dienų dažniausiai žmonės į griovimo darbus atliekančias įmones kreipiasi tuomet, kai reikia nugriauti seną sodo namelį, kaimo vietovėje stovintį gyvenamos paskirties statinį ar nuosavą namą. Savarankiški namo griovimo procesai tikrai reikalauja daug laiko ir kantrybės, todėl profesionalių griovėjų paslaugos – racionaliausias sprendimas.

Bet kurio namo griovimo darbus griovėjai atlieka ne tik rankiniu, bet ir mechaniniu būdu. Profesionalūs griovėjai turi reikiamą įrangą bei funkcionalią techniką, kuri garantuoja maksimaliai greitus, sklandžius ir kokybiškus griovimo darbus. Taip pat griovėjai puikiai išmano ir padeda sėkmingai įgyvendinti statybinių atliekų išvežimo į specialius sąvartynus procesus. Dėl šių priežasčių namo griovimo darbus žmonės dažniausiai patiki profesionaliems griovėjams. 

Komercinės paskirties patalpų ir pastatų griovimas

Komercinių patalpų ir pastatų griovimas – ypatingai atsakingas procesas, kurį tinkamai atlikti gali tik puikiai savo darbą išmananti, profesionali griovėjų komanda. Komercinės paskirties patalpos, tokios kaip parduotuvės, prekybos centrai, įvairios įstaigos ar servisai dažniausiai yra apsupti kitų komercinių patalpų. Todėl visi griovimo darbai turi būti atliekami ypatingai atsakingai, kruopščiai, greitai ir kaip įmanoma tyliai.

Jeigu griaunamos patalpos yra pastato viduryje, tuomet būtina pasirūpinti, jog griaunant sienas nebūtų pažeistos pastato konstrukcijos ar kaimyninės patalpos. Todėl griovėjai, kurie dirba tokio tipo patalpose turi atlikti ne tik įprastus griovimo darbus, bet ir susidaryti itin aiškų griovimo darbų planą, atsakingai įvertinti pastato būklę bei įžvelgti galimas rizikas.

Demontavimo darbai – profesionalių griovėjų kasdienybė

Populiariąsias komercinės paskirties pastatų ir nuosavų namų griovimo darbų paslaugas taip pat reikšmingai papildo ir patys įvairiausi demontavimo darbai. Galbūt ne visi žino, tačiau griovėjų paslaugomis galima pasinaudoti ir norint išmontuoti metalines konstrukcijas, įvairią techniką, įrangą, kaminus, stogelius ar net interjero elementus. Griovėjai operatyviai ir saugiai atlieka šviestuvų, rozečių, jungiklių ir įvairių kabelių atjungimo ir demontavimo procesus. 

Taip pat griovėjų paslaugomis dažnai pasinaudoja žmonės, kurie nori kokybiškai išmontuoti grindjuostes, apvadus, dailylentes ir kitas neestetiškai atrodančias, pasenusias arba funkcionalumą praradusias interjero detales. Profesionalias griovimo paslaugas teikiančios įmonės operatyviai atlieka ir langų, stoglangių, turėklų, stoginių ar pavėsinių demontavimo darbus. Taip pat griovėjai gali pasirūpinti vonios kambario įrangos demontavimo procesais. 

Sakoma, jog nuosavą namą ar pastatą gerokai lengviau nugriauti ir pastatyti iš naujo, nei renovuoti. Teisybės šiame teiginyje tikrai yra. Tačiau reikėtų nepamiršti, jog griovimo darbai yra tikrai atsakingas ir ne toks jau lengvas darbas. Todėl norint tinkamai įgyvendinti pastato griovimo arba tam tikrų interjero elementų demontavimo procesus tikrai reikėtų kruopščiai atlikti namų darbus ir susirasti patikimą griovėjų komandą, kurie pasirūpins ne tik sklandžiais griovimo ar demontavimo darbais, bet ir pareigingai atliks statybinių atliekų surinkimo ir jų išvežimo procesus. 

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.