Nekilnojamojo turto brokerio pasirinkimas: ką reikia įvertinti?

Rasti tokį nekilnojamojo turto brokerį, kuris iki mažiausių smulkmenų jums tiktų – tikrai yra įmanoma. Ypač šiuo metu, kai pasirinkimas yra toks platus. Net nereikia svarstyti, ar NT brokeriai Panevėžyje reikalingi. Faktas, kad jų reikia, kadangi šios sferos profesionalai gali padėti sutaupyti daug laiko, būsto pirkimo arba pardavimo darbus atlikti kur kas paprasčiau, su mažiau nervų, galiausiai, net sutaupyti, kadangi jie žino triukus, kurie leis dokumentus sutvarkyti pigiau.

Tačiau kaip rasti tą specialistą, kurio paslaugos Jums labiausiai tinka? Paieškos būdu, žinoma. O mes pateiksime kelis aspektus, kuriuos reikia įvertinti labiausiai.

Savarankiškai dirbantis ar su įmone?

Pirmiausia daugeliui nėra aišku – ar geriau samdyti asmenį, kuris dirba su konkrečia įmonę, ar tokį, kuris dirba savarankiškai, tai yra, nėra jokios konkrečios įmonės, kuri dažniausiai žinoma kaip burianti NT atstovus.

Taip, kur kas geriau yra rinktis tuos, kurie yra savarankiškai, kadangi jie jau yra įrodę, kad turi reguliarus klientus, tad nereikia žinomo įmonės vardo, kuri taptų tarsi reklama. Juolab, dažniausiai įmonių paslaugos kainuoja brangiau, tačiau daugelis brokerių jaučiasi kur kas laisviau, be atsakomybės ir prisiima mažiau atsakomybės. Savarankiškai dirbantis asmuo yra geresnis pasirinkimas dėl daugelio priežasčių, o pirmiausia dėl to, kad jis, tikėtina, dirbs geriau ir nuoširdžiau.

Atsiliepimai apie specialistą

Gera pagalba ieškant bet kokio sferos profesionalo – kitų žmonių nuomonės apie jį. Šiuo metu jų geriausia yra ieškoti internete, tačiau taip pat galima pasiklausinėti bendradarbių, kaimynų bei draugų, kurie galbūt taip pat turi ką rekomenduoti. Natūralu, kad ne visada visos nuomonės yra racionalios ir sutampa su Jūsų. Juolab, kai kurie konkurentai apie gerus specialistus gali būti palikti daug neigiamų komentarų. Taigi, atsifiltruoti tiesą – reikia atsargiai.

Komunikacija ir bendravimas

Renkantis bet kokį specialistą svarbu yra rasti tokį su kuriuo Jums pavyksta maloniai bendrauti, komunikuoti sklandžiai. Galime drąsiai sakyti, kad vieni NT brokeriai yra aktyvesni, labiau ekstravertiški, o kiti – ramesni, galbūt racionalesni. Rinktis reikia pagal Jūsų poreikius, tai yra, koks asmuo, koks specialistas tinkamesnis Jūsų charakteriui.

Teikiamos paslaugos

Žinoma, tikrai ne visi NT brokeriai padeda rasti būstą bei jį parduoti. Kai kurie specializuojasi tik vienoje iš šių paslaugų, galiausiai, treti gali dirbti tik su namais, o ketvirti – tik su nuomos projektais. Pagal tai, kokios paslaugos aktualios yra jums, žinoma, reikia ieškoti ir konkrečių specialistų. Butai Panevėžyje irgi parduodami ne visų brokerių…

Planuojamų darbų eiga/planas

Radus asmenį, kurio paslaugos jums atrodo tinkamos, iškart siūlome su juo aptarti darbų planą, tai yra – kaip jis dirba. Kai kurie labiau įsitraukia į darbus, suteikia galimybę susisiekti su jais bet kuriuo metu, kai tuo tarpu kiti dažniausiai apsiriboja tik skambučiais darbo metu ir neteikia eigos aptarimo susitikimų metu. O kaip Jums patogiau?

Patirtis

Verta daugiau dėmesio skirti ir specialisto patirčiai. Kadangi dažniausiai patys geriausi specialistai turi internetinius puslapius, kuriuose rašo apie vykdomus projektus, apie save bei savo patirtį – tikrai nebus sunku rasti pagrindinius faktus, kurie galbūt padės geriau suprasti – su kuo teks bendradarbiauti.

Svarbu su NT brokeriu kuo daugiau komunikuoti. Tokiu atveju būsto paieškos arba pardavimo darbai bus greitesni ir tikslesni. Komunikacija yra esmė, tad jos palaikymas – būtinas. Belieka rasti specialistą su kuriuo bendravimas einasi kaip per sviestą.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.