EQHUB – glaudaus ryšio šeimoje užmezgimas per emocinio intelekto lavinimo žaidimus

EQhub.lt projektas – tai emocinio intelekto ugdymas per žaidimus, skirtas visai šeimai. Vaikų ir suaugusių emocijų pažinimas ir jų prisijaukinimas, santykių šeimoje gerinimas ir betarpiško ryšio tarpusavyje užmezgimas, laisvė reflektuoti ir nevaržomai skleistis kaip individualiai asmenybei, saugi aplinka ir augimas šeimoje visiems drauge. Atliekant emocinio raštingumo praktikas, puikius rezultatus atneša saviugda – asmeninės atsakomybės prisiėmimas, sąmoningas pasinėrimas į vidinius ieškojimus, nuoširdus, nepaliaujamas domėjimasis emocinės gerovės užtikrinimu, kryptingas ėjimas tobulėjimo keliu. 

EQhub emocinio raštingumo ir saviugdos priemonės: laminuotos emocijų kortelės ir jų valdymo kampelis, stalo kortų žaidimas pasitikėjimo savimi ugdymui, dėmesingumo ir refleksijos dienoraštis, afirmacijų kortelės ir kiti patarimais šeimai. EQhub dovanų kortelė – maloni staigmena pasiruošusiems leistis į vidinio pasaulio analizes. 

Minėtas asmeninio augimo, terapines priemones psichologai ir edukologai rekomenduoja turėti kiekvienuose namuose!

“Pasitikiu savimi” terapinis žaidimas garantuoja puikų, kokybišką laiką kartu. Visa šeima drauge mokosi geriau pažinti savo “vidinį vaiką”:  jo jausmus, išgyvenimus. Žaidybinių elementų pagalba, remiantis saviugdos principais, auginama savivertė, kuriamas tikras, artimas ryšys su aplinkiniais. 76 atviri klausimai žaidėjams padeda mokytis vieniems iš kitų kaip išspręsti kilusią problemą, tobulina socialinius įgūdžius, mokosi atvirai išsakyti savo nuomonę, priimti sprendimus, augina sąmoningumą, parodo disciplinos svarbą. Žaidimas „Pasitikiu savimi“ pradžiugins ne tik vaikus, bet ir neretam suaugusiam padovanos galimybę į partnerį pažvelgti kitomis akimis.

“Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelis” savireguliacijos ugdymo rinkinys, skirtas visoms amžiaus grupėms šeimoje ar klasėje, emociniam raštingumui lavinti. Įlaminuotas emocijų kortelių su plakatu rinkinys, kurio spalvos pritaikytos pagal nesmurtinės komunikcijos principus, puikiai tinka spec. poreikių turintiems vaikams. Rinkinyje esančios emocijų kortelės padės atpažinti ir įvardyti kylančius jausmus. Emocijų valdymo plakato pagalba išmoksite jausmus suvaldyti jų neneigiant. Nusiraminimo kortelės pasitarnaus mokantis išlaikyti vidinę ramybę ir stabilumą, o tuščios kortelės pakvies atrasti naujus emocijų atpažinimo būdus. 

Vidinių jausmų pažinimas ir tinkamas jų reiškimas nėra įgimtas, todėl šių įgūdžių turime išmokti. Mokymosi kelyje, “Emocijų pažinimo ir nusiraminimo kampelis” gali tapti puikiu padėjėju Jūsų šeimos namuose.

“Dėmesingumo ir savirefleksijos dienoraštis” paauglių (nuo 15m.) bei suaugusių saviugdai skirta knyga. Gyvenimo kokybės gerinimas per psichologinio lankstumo skatinimą, emocinio intelekto ugdymą ir pozityvaus ryšio su pasauliu mezgimą. Dienoraštis lengvai skaitomas, daug vietos rašymui, kasdieninės praktikos ir unikalios iliustracijos padės atverti emocijas iš vidinių gelmių, papildomos užduotys, meditacijos atvers atsakymus į gilius ir prasmingus klausimus. Dienoraštis sukurtas remiantis plačiai atliktais priėmimo ir įsipareigojimo terapijos bei mindfulness tyrimais įvairiose šalyse. 

EQhub projekto skleidžiama žinia kalba apie saugumą, ryšį ir besąlyginį santykį, autonomijos poreikį ir laisvę išreikšti savo jausmus, norus, savigarbos poreikį, privatumą ir refleksiją, saviraišką ir realistišką ribų poveikį. Emocinio intelekto ugdymas yra svarbi sudedamoji dalis kiekvieno žmogaus gyvenime. Vidinio pasaulio pažinimas ir tinkamas reiškimas lemia gerą sveikatą, tinkamą psichologinį mikroklimatą, sąlygoja kylančią motyvaciją, ateities pasiekimus.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.