Dantų protezai – beveik kaip implantai, tačiau pigesni

Vis daugiau žmonių kaip dantų atkūrimo opciją renkasi protezus. Jie dažniausiai buvo siejami su senyvo amžiaus asmenimis, juolab, dažniausiai buvo minimi išimami protezai. Šiuo metu dantų protezai džiugina patrauklumu, kokybe bei ilgaamžiškumu. O kaina yra mažesnė nei implantų. Natūralu, kad šie privalumai ir skatina žmones detaliau domėtis protezais ir jų galimybėmis.

Atrodo natūraliai

Daugeliui žmonių atrodo, kad dantų protezai yra atgyvena. Jie vis dar dažniausiai siejami tik su išimamais. Tai nėra tiesa. Šiuo metu rinkoje siūlomi fiksuojami protezai ne tik labai stabdžiai yra burnoje, tad galite būti ramus, kad jie neiškris, tačiau taip pat ir atrodys natūraliai, kaip tikri dantys.

Dažniausiai pacientai gali rinktis iš kelių skirtingų opcijų. Nuo natūraliau atrodančių dantų iki tokių, kurie dažniausiai labai balti, nepriekaištingos formos. Dažniausiai tai ir išduoda, kad jie nėra tikri. Visada verta kliautis mediku, kuris siekia ne tik kokybės, tačiau ir natūralumo. Taigi, siūloma rinktis tokius implantus, kurie nėra tobuli. Tokius, kurie primena natūralius dantis. Ir jokio skirtumo, ar Jums reikia vos vieno danties, ar viso lankelio.

Tarnauja visą  gyvenimą

Daugeliui žmonių atrodo, kad protezai yra tik laikina opcija iki tol, kol bus galiausiai pasinaudojama implantavimo galimybe. Tikrai ne. Šiuo metu protezavimo galimybės yra labai sparčiai paėjusios į priekį. Dėl to klientai gali džiaugtis, kad kartą atliktas protezavimas tarnaus žmogui visą gyvenimą. natūralu, kad gali ilgainiui reikėti korekcijų. Juk jų reikia implantams, taip pat, reikia tvarkyti tikrus dantis. Tačiau dažniausiai tos korekcijos yra minimalios, greitos, o patys dantys tarnauja visą gyvenimą, jų keisti nereikia.

Nėra reiklūs

Taip pat reikia suprasti, kad protezams reikia priežiūros, kad jie metų eigoje išliktų tokie patys gražūs bei funkcionalūs. Tačiau dažniausiai ta priežiūra yra minimali. Jiems reikia tiek pat dėmesio kiek ir tikriems dantims. Tik tiems, kad dirbtiniai dantys išlaikytų tokią pačią kokybę net ir aktyvaus naudojimo metu. Gera dantų pasta, siūlas ir reguliarumas yra garantija, kad šypsena visada bus plati bei graži.

Gražūs bei sveiki dantys yra daugelio žmonių svajonė, tačiau ne visada ji pasiekiama. Kartais tenka ieškoti dirbtinių dantų. Džiugu, kad tokia opcija yra. Svarbiausia yra nelaukti, kadangi gyvenimas net ir be vieno dantie visada bus kur kas sudėtingesnis.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.