Ar šunis galima šerti žmonių maistu?

Šiuo metu gyvūnams skirti maisto, kad ir koks yra Jūsų augintinis, pasiūla yra labai plati. Dėl to dažniausiai ir kyla klausimas, kodėl kai kurie vis dar maitina šunis maistu nuo stalo, kuris gali sukelti jiems labai rimtas sveikatos problemas. Jokiu būdu negalima maitinti tuo maistu, kuris galbūt mums atrodo labai skanus. Tai gali Jūsų augintiniui sukelti daug sveikatos problemų.

Maistas šunims siūlomas vetslenis.lt. Renkantis visada galite tartis su specialistais, kurie juo prekiauja. Esame tikri, kad jų patirtis pagreitina bei sukonkretins paieškas.

Maistas gali būti nuodingas

Retas žino, kad yra tam tikrų produktų, kurie yra nuodingi. Tai yra ir šokoladas, ir kofeinas, taip pat ir svogūnai. Nors gali atrodyti, kad nuo mažo kiekio šuniui nieko nenutiks, tačiau būtent dėl to, kad gyvūnai apsinuodijo ir buvo išsiaiškinta, kad jie yra nuodyti šunims.

Svarbu, kad nebūtų duodama ne tik tokių, kurie yra nuodingi, tačiau ir tokių, kurie neturi jokios neigiamos įtakos sveikatai. Kaip ir žmonės turėtų valgyti tokį maistą, kuris yra tinkamas organizmui, taip ir šuniui reikia duoti tokį maistą, kuris gerina sveikatą.

Daugiau baltymų

Taip pat daugelis šunims duoda labai įvairų maistą, tačiau pamiršta, kad jiems svarbiausia yra valgyti kuo daugiau baltymų turinčius patiekalus. Tokiu atveju bus galima mėgautis ne tik skaniu, tačiau taip pat ir sveiku maistu. Žinoma, baltymai nėra tik mėsa, tačiau dažniausiai premium kokybės maistelyje būtent mėsos yra daugiausia, taip pat, naudojamas geros kokybės baltymas, kuris turi tik naudą gyvūnui.

Reikia vitaminų

Galiausiai, specialiame maiste dažniausiai yra dedami ir vitaminai, kurie garantuoja, kad šuo bus sveikas ir gražus. Kai kurie šeria naminiu maistu ir taip pat papildomai duoda vitaminus. O kam? Kur kas paprasčiau yra duoti kompleksinius miestelius,. Kuriuose yra visko, ko reikia jūsų augintiniui.

Žinoma, nepamirškite, kad greta geros kokybės maisto taip pat svarbu, kad Jūsų augintinis gautų kuo daugiau fizinio aktyvumo. Tuomet jis bus tikrai laimingas ir jeigu sirgs – tai labai retai.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.