Skalbimo priemonės kūdikiams

Nors daugelis tėvų pasirenka tiesiog naudoti bet kokius skalbiklius, kuriuos naudoja jų šeima, gali būti verta pagalvoti apie specialų kūdikių skalbinių ploviklį, jei nerimaujate dėl bėrimų, niežėjimo atsiradimo ar kitų problemų, susijusių su vaiko oda. Pranešama, kad mažiausiai 10 procentų vaikų  serga egzema, o trečdalis šių atvejų yra vidutinio sunkumo ar sunkūs. Taigi, gali būti, kad auginate vaiką, kuriam reikia skalbinių ploviklio, kuris padės išvengti papildomų paūmėjimų dėl dažų, kvapiųjų medžiagų ar kitų cheminių medžiagų.

Įprasti plovikliai yra techniškai saugūs visiems šeimos nariams, tačiau kūdikių oda paprastai būna jautresnė nei suaugusiųjų. Jei nerimaujate dėl kūdikio odos, prie dabartinio skalbimo proceso taip pat galite įtraukti papildomą skalavimo ciklą, kad iš jo drabužių išplautumėte kuo daugiau skalbimo priemonių. Nors dauguma skalbinių vis tiek turės tam tikrą kvapą, bekvapiuose skalbiniuose nėra papildomų kvapų ir kvepalų priemaišų, kurie gali dirginti kūdikių odą. Jei norite, kad drabužiai turėtų pastebimai malonų kvapą, šios rūšys gali būti ne jums, nes čia siekiama neutralaus arba visiško kvapo nebuvimo. Bekvapiai skalbimo milteliai yra ypač naudojami ką tik gimusiems vaikučiams, kurių odelė yra pažeidžiamiausia ir jiems reikia itin kruopščios odos priežiūros. Bekvapiai milteliai yra puiki išeitis.

Alergenai, arba alergiją sukeliančios medžiagos, žmones veikia skirtingai. Tačiau vien todėl, kad ant etiketės kažkas parašyta „hipoalergiškas“, nebūtinai reiškia, kad jums šitas skalbiklis nesukels alergijos – iš tikrųjų Maisto ir vaistų administracija teigia, kad nėra vyriausybinių termino vartojimo standartų. Nepaisant to, jei etiketėje teigiama, kad produktas yra hipoalergiškas, paprastai galite manyti, kad prekės ženklas stengėsi pašalinti iš savo formulės dažniau pasitaikančius alergenus. Kaip visada, jei turite konkrečią alergiją, geriau perskaityti visą ingredientų sąrašą, o ne pasikliauti reklama ar lankstinuku. Nors dauguma kūdikiams skirtų ploviklių jau yra hipoalergiški ir be dažiklių, tačiau visada galite naudoti ir augalinius mišinius.

Svarbiausi patarimai:

Venkite dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Tai gali sudirginti jūsų mažylio odą. Paprastai greitai pažvelgus į ant pakuotės nurodytas sudedamąsias dalis paaiškės, ar jų yra. Ieškokite hipoalerginio varianto.  Apsvarstykite skystą variantą. Skysti plovikliai paprastai nusiplauna lengviau ir palieka mažiau miltelių ir dribsnių, kurie gali sudirginti jūsų mažylio odą.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.