3 priežastys įsirengti EV įkrovimo stotelę namuose

Jei ruošiatės įsigyti savo pirmąjį elektromobilį, tikriausiai turite klausimų apie elektromobilio įkrovimą namuose. Daugeliui vairuotojų atrodo keista, kuomet įprastą degalinę pakeičia įkrovimo stotelės namuose. Tačiau tai nauja elektromobilizacijos realybė. Įkrovimo stotelės namuose turi  netgi daugiau privalumų nei viešosios įkrovimo stotelės. Apskritai tai  yra pigesnis, patogesnis ir visiškai saugus (jei tinkamai sumontuotas) variantas elektromobilio energijai papildyti. Jei vis dar svarstote ar naudotis viešomis įkrovimo stotelėmis ar vis dėl to įsirengti namuose – štai trys pagrindiniai namų įkrovimo stotelės įrengimo pranašumai.

Kaina ir efektyvumas

Įkrovimo stotelė namuose garantuoja, jog galėsite įkrauti elektromobilį kada norite ir kiek norite. Nereikia prie nieko derintis ir taikytis su apribojimais. Daugelis viešų įkrovimo stotelių yra mokamos,o nemokamos turi apribojimus kiek laiko galite jose palikti krautis savo transporto priemonę. Nemokamos elektros nebūna, ypač dabar, kai visi tik ir kalba apie brangstančią elektros energiją.

Įkrovimo stotelės namuose šiek tiek išaugins bendrą elektros sąskaitą, tačiau sutaupys begales laiko leidžiamo įkrovimo taškuose.

Galima išgirsti kontraargumentų, jog pats EV įkrovimo stotelės įrengimas kainuoja. Tiesa, tačiau dabar yra pats tas metas pasinaudoti valstybės parama įrengiant privačias įkrovimo stoteles.

Patogumas

Elektromobilių vairuotojai dažniausiai neišnaudoja visos akumuliatoriaus energijos, nebūna, jog į įkrovimo stotelę atvyksta tuščiu akumuliatoriumi. Dažniau yra tiesiog papildoma pasitaikius progai. Visgi, gali būti, jog po ilgos kelionės akumuliatorius bus beveik išnaudotas – ką daryti? Ypač jei įkrovimo stotelės nėra šalia namų. Sėdėti automobilyje kelias valandas kol akumuliatorius pasikraus?

Įkrovimo stotelė namuose šį klausimą išsprendžia paprastai. Elektromobilis kraunasi tada kai jūs ilsitės ir jums nereikia nieko laukti, planuoti ar galvoti kaip praleisti laiką, kol elektromobilis įsikraus.

Saugumas

Krauti elektromobilį namuose yra saugiau nei viešai dėl įvairių priežasčių. Pirma, viešosios zonos paprastai yra pavojingesnės nei namai. Kai įkraunate savo elektromobilį viešoje vietoje, pirmiausia tai gali užtrukti ilgai, kaip minėta anksčiau, prisiimate tą pačią riziką, kaip ir statydami automobilį gatvėje ar garaže. Visada yra tikimybė, kad automobilis gali būti suniokotas, pavogtas arba sugadintas dėl gamtos stichijų, pvz., potvynio, krušos, audros, žaibo, gaisro ir kt. Naudodamiesi įkrovimo stotele namuose, saugote savo elektromobilį ir save.

jei jūsų namuose įkrovimo stotelė įrengta profesionaliai, įrengė sertifikuoti specialistai, o pati stotelė pritaikyta namų naudojimui – tai saugus pasirinkimas.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.