Ką padovanoti savo artimam žmogui?

Artimas žmogus – žmogaus gyvenime labai svarbus, todėl visi turime jį turėti. Per didžiąsias šventes ir per artimo žmogaus gimtadienį norime jį nustebinti ir padovanoti jam kažką mielo ir įsimintino. Kai per daug metų mintys dėl dovanos išsenka, – ieškome alternatyvų ir mielų dovanų, kad mūsų artimas žmogus nustebtų ir apsidžiaugtų šia dovana. Dovana neprivalo būti labai brangi ar labai didelė, ji tiesiog privalo būti svarbi ją gavusiam žmogui.

Ieškodami dovanos artimam žmogui vaikštom po parduotuves ir ieškome minčių dovanai internete, tačiau iš gausybės dovanų pasirinkimų labai sunku išrinkti tą pačią šauniausią ir įsimintiniausią dovaną. Tam, kad dovana būtų paprasta ir meili ji turi būti paprasta ir su kažkokia simbolika. O dar geriau, kad artimas žmogus galėtų ją su savimi nešiotis, kas dieną ir kasdieną matydamas ir prisimindamas dieną kai gavo šią dovaną prisimintų ir Jus.

Žmonės su savimi nešiojasi kasdieną raktus ir piniginę, todėl taikliausias dovanos pasirinkimas galėtų būti raktų pakabukas su nuotraukomis. Ši maža tačiau išskirtinė dovana gali būti su Jūsų ir Jūsų artimo bendra nuotrauka, su Jums abiems brangaus žmogaus nuotrauka arba su Jums abiems brangios akimirkos įamžinimu. Raktų pakabukas, mažas tačiau kasdieną nešiojamas daiktas, taigi Jūsų padovanotas raktų pakabukas bus kasdieną su Jumis gražiausiais prisiminimais nukels jus į šios nuotraukos atsiradimo istoriją.

Nuotraukose įamžintos akimirkos po kai kurio laiko, mums tampa labai brangiomis, todėl mes visi labai džiaugiamės ir susijaudiname jas išvydę ir pamatę. Raktų pakabukas artimam žmogui su Jūsų bendra nuotrauka tikrai labai sujaudins ir Jus ir Jūsų artimą žmogų, o dar svarbiau, kad labai nustebins ir taps bene brangiausia ir šilčiausia dovana, kurią galėjo gauti Jūsų artimas žmogus. Branginkime vieni kitus ir savo artimuosius, ir per šventes bei ypatingas dienas dovanokime jiems daiktus, kurie primena kažką gražaus ir yra miela, bei jauki smulkmena. Paverskime kartu buvimo akimirkas įsimintinas ir nepamirštamas, na o mažos dovanėlės praskaidrins visų mūsų nuotaikas. 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.