Sprendimai, kaip parkavimą garaže paversti paprastesniu

Net jei savo namuose turite garažą, automobilio parkavimas gali būti iššūkis. Dažniausia problema – garažas yra mažesnis nei norėtumėte. Vienvietis garažas ir didelis visureigis gali sukurti pakankamai didelį iššūkį.  Netgi vidutinio dydžio automobilis, gali sunkiai įsisprausti į garažą, jei jame neapgalvotai įrengtos lentynos ar erdvės daiktų laikymui. Arba jei garaže prastas apšvietimas. Situacijų gali būti įvairių, tačiau ir sprendimų yra. ReidasOfficial.lt dalinasi patarimais, kaip parkavimą garaže paversti paprastesniu.

Galimos parkavimosi garaže  problemos

Jei garaže nėra pakankamai vietos, gali kilti šios problemos:

  • automobilių dažų ir kėbulo pažeidimai,
  • nepatogumai, atsirandantys dėl sunkumų įlipant ir išlipant iš transporto priemonės,
  • jūs negalite pasinaudoti daugybe automobilių statymo garaže privalumų,
  • stresas bandant saugiai pastatyti savo transporto priemonę.

Automobilio statymas namų garaže gali kelti stresą, tačiau yra keletas būdų, kaip išspręsti problemas, susijusias su jūsų automobilių statymo situacija. Pradėkite pasinaudodami šiais keliais praktiškais ir naudingais patarimais ir įgyvendinkite keletą rekomendacijų, kad automobilių statymas namų garaže būtų lengvesnis.

Sukurkite daugiau vietos savo garaže

Jei jūsų garažo grindys yra nukrautos daiktais ir beveik nepalikta vietos, kad galėtumėte įtalpinti automobilį, prasmingiau susitvarkyti su netvarka, nei pradėti griauti garažo sienas.

Daugelyje garažų ne visiškai išnaudojamos sienos ir vertikalios erdvės sandėliavimui. Įrenkite lentynas palei lubas. Viršutinės daiktų laikymo lentynos taip pat padeda išlaikyti švarias grindis ir palengvinti automobilio statymą namų garaže. Mažiau netvarkos ant garažo grindų reiškia mažiau kliūčių, dėl kurių reikia nerimauti statant automobilį.

Pasidarykite parkavimo pagalbos priemones garaže

Tikriausiai didžiausias iššūkis parkuojant automobilį namų garaže yra žinoti, kiek toli į garažą turėtų būti įstumta jūsų transporto priemonė. Kitas pagrindinis rūpestis yra žinoti, kiek toli iki vienos garažo pusės yra jūsų transporto priemonė. Štai keletas „pasidaryk pats“ pagalbinių parkavimo priemonių, kurias išbandė namų savininkai:

  • nuo lubų nuleistas, ant virvutės pritvirtintas teniso kamuoliukas, nuleistas taip, jog įvažiuojant palietus priekinį stiklą žinote, jog čia jau turite sustoti.
  • teptukas arba šluotos galvutė pritvirtinta prie vairuotojo pusės garažo sienos – kai veidrodis paliečia šerius, žinote, kad toje pusėje esate per toli.
  • ant garažo sienos pridėkite ryškią atspindinčią juostą, žyminčią jums, iki kurios numatytos automobilio vietos turite stumti automobilį.
  • naudokite senas sofos pagalvėles arba putplasčio juosteles ant sienų, kad apsaugotumėte automobilio duris jas atidarant.

Užtikrinkite gerą apšvietimą

Vienas iš būdų, kaip sumažinti galvos skausmą parkuojantis, yra pagerinti garažo apšvietimą. Garažuose dažniausiai yra pasenęs apšvietimas, kurį sudaro viena arba dvi 60 vatų kaitrinės lemputės, kurios nesuteikia daug apšvietimo.

Nuostabu, kiek skirtumų patobulintas apšvietimas daro bet kurioje erdvėje. Atsižvelgiant į tai, kad automobilių statymas garaže palieka mažai vietos klaidoms, verta apsvarstyti patobulintą apšvietimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.