Kam reikalingi įkrovimo laidai?

Kasmet, o gal net kas mėnesį vis labiau populiarėja elektromobiliai ne tik visame pasaulyje, bet ir mūsų šalyje. Duomenų analitikai taip pat žada, kad jų pardavimai ateityje turi tik augti. Tad gamintojai džiaugiasi ir vis tobulina tiek šiuos automobilius, tiek ir jiems reikalingus priedus. Žmonės, įsigiję elektromobilius, ypatingai juos vertina dėl pajaučiamos galingos traukos nuo pat prisilietimo prie akceleratoriaus. Net ir turint mažytį elektromobilį šiuo jausmu galima mėgautis. Tai lemia fizikos dėsnių bei visos automobilyje esančios konstrukcinės ypatybės. O tam, kad Jūsų elektromobilis gerai „trauktų“, reikia jį pakrauti ir tam yra reikalingi įkrovimo laidai.

Paieškoje rasite tikrai ne vieną pasiūlymą, kokius įkrovimo laidus pasirinkti. Svarbu, kad jie būtų sertifikuoti, atitiktų direktyvos reikalavimus bei Jums reikalingą įkrovimo režimo prijungimo būdą. Aišku nereikia pamiršti, kad taip pat ne ką mažiau svarbu yra ir laidų gamybai reikalingos patikimos medžiagos. Jos turi būti atsparios ne tik dilimui, spaudimui, bet taip pat ir purvui bei smūgiams. Nors tai tik laidai, bet vis dėlto daugeliui svarbi ir estetinė daikto pusė, tad atkreipkite dėmesį ir kokią išvaizdą turi Jūsų pasirinkti įkrovimo laidai. Ar jie bus pakankamai patogus, turintys kokybišką kištuką ir atitinka ergonomikos principus? Juk šiuos daiktus, skirtus pakrauti elektromobilį, naudosite tikrai dažnai. Pirkite tiek laidus, tiek ir kitas priemones, reikalingas elektromobiliams tik iš patikimų partnerių. Vienas jų – EVlaidai.lt.

Taigi įkrovimo laidai Jums bus reikalingi tuomet, kai atvyksite savo elektromobiliu prie tam skirtos stotelės norėdamas įkrauti transporto priemonę, o joje nebus laido. Dažnai pasitaiko ir atvejų, kai jis bus reikalingas naudojant kintamosios srovės įkrovimo stoteles viešuosiuose tinkluose arba namuose. Tad neveltui lietuvių liaudies patarlė sako, kad atsarga gėdos nedaro ir jei įkrovimo stotelėje nerasite įkrovimo laido, teks jį išsitraukti iš savo elektomobilio bagažinės.

Dar priminsite pagrindinius penkis punktus, kodėl turėtumėte kuo greičiau persėsti į elektromobilį:

  1. Ekologija
  2. Atsiperkamumas
  3. Sutaupysite laiko ir išvengsite kamščių (primename, kad Lietuvoje elektromobiliai gali naudotis autobusų juostomis bei specialiomis parkavimosi vietomis)
  4. Mažos remonto išlaidos
  5. Komfortas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.