5 priežastys, kodėl interjero dizaineris turi turėti savo tinklalapį

Šiandien niekam neturėtų kilti klausimas, ar verta turėti savo verslo tinklalapį.  Verta! Internetinių svetainių kūrimas nėra sudėtingas ar neprieinamas. Priešingai – šiandien pakanka specialistų, įmonių ir agentūrų, galinčių padėti sukurti tinklalapį, kuris padės rasti potencialius klientus ir juos pritraukti. Tai ypač svarbu tokiose srityse kaip interjero dizainas, kur interjero dizaineriai, stilistai gali pristatyti savo darbus bei stilių. Jokia vizitinė kortelė to neatspindės.

Todėl šiandien kalbame apie tai, kodėl interjero dizaineriams reikalingas tinklalapis ir kokios pagrindinės 5 priežastys, kodėl namus atnaujinantys žmonės renkasi dizainerius internete.

Galimybė parodyti savo darbus

Interjero dizainerių darbe niekas taip neparodo patirties, kaip įrengtų interjerų nuotraukos. Atliktų darbų pavyzdžiai, taip vadinamas portfolio,  gali būti tas lemiamas veiksnys ar turėsite naujų klientų, ar ne. Internetinė svetainė yra galingas įrankis šiame darbe ir jį būtina išnaudoti.

Tinklalapis suteikia galimybę dalintis

Internetinėje svetainėje ne tik jūsų darbai, tai įkvėpimas kitiems, ieškantiems idėjų kaip įsirengti namus, kokį stilių sukurti ir pan. Žmonės dažnai naršo interjero dizainerių tinklalapius ieškodami idėjų ir dalinasi rastomis ir patikusiomis nuotraukomis socialiniuose tinkluose, siunčia savo draugams ir taip jūsų darbai pasklinda po pasaulį. Tai naudinga reklama. Vien tai yra viena iš priežasčių, kodėl internetinių svetainių kūrimas atsiperka.

Jūs tampate ekspertu

Savo svetainėje galime prisistatyti ir parodyti, jog esate ekspertas, pakelti savo autoritetą. Tinklaraštis(blog‘as) yra puiki erdvė atsiskleisti ir ne tik atliktų darbų pavyzdžiais parodyti koks esate specialistas. Svetainės tinklaraštyje galite pateikti savo nuomonę, įžvalgas, patarimus besirenkantiems dizainerį, dažniausiai pasitaikančias klaidas kuriant interjerą ir pan. Šie dalykai leidžia potencialiam klientui jus pažinti, suprasti jūsų stilių, požiūrį ir bendravimo stilių – tai tikrai padeda pritraukti klientus, kurie patiks ir jums.

Mažiau darbo pritraukiant klientus

Internetinių svetainių kūrimas yra tarsi vizitinių kortelių spausdinimas internete. Patenkinti jūsų klientai tampa jūsų ambasadoriais ir gali dalintis šia vizitine kortele su draugais bei pažįstamais. Taip informacija apie jus sklinda iš lūpų į lūpas kartu su jūsų tinklalapio adresu, kuriame būsimi potencialūs klientai randa dar daugiau informacijos.

Potencialūs klientai ras teisingą informaciją

Jei neturite interneto svetainės kaip interjero dizaineris, negalite kontroliuoti, kas bus rodoma, kai kas nors ieško jūsų vardo ar įmonės internete. Geriausias būdas užtikrinti, kad žmonės ras tai, ko norite jūs, yra internetinių svetainių kūrimas.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.