Kaip užtikrinti gerą oro cirkuliaciją namuose?

Vėdinkite savo namus į juos įleisdami gryno oro, filtruodami ten esantį orą ir taip pagerinsite oro srautą, kuris yra labai svarbus jūsų sveikatai.  Geresnis vėdinimas gali padėti sumažinti viruso dalelių jūsų namuose ir užkirsti kelią, bet kokio viruso plitimui plitimui. Gera ventiliacija kartu su kitais prevenciniais veiksmais gali padėti jums ir kitiems apsisaugoti nuo COVID-19 ir kitų kvėpavimo takų virusų ir jų plitimo. Vėdinimo piktograma – tai  interaktyvus vėdinimo įrankis, kuris padeda vėdinti orą, siunčia pranešimus kada reikia pravėdinti kambarius ir praneša apie pasikeitusį orą kambariuose. Tai ypač populiaru dideliuose pastatuose kaip darbo biurai.

Kaip pagerinti vėdinimą savo namuose

Štai keletas būdų, kaip pagerinti vėdinimą savo namuose. Naudodami kuo daugiau būdų (atidarykite langus, naudokite oro filtrus ir įjunkite ventiliatorius) padėsite greičiau išvalyti viruso daleles iš jūsų namų. Nepamirškite, jei turėjote susirinkimą ar draugų susitikimą ar tiesiog patalpoje ilgą laiką buvo nemažai žmonių, patalpas kas valandą taip pat reikėtų pravėdinti.

Vėdinimas – perneša orą į patalpą, iš jos arba viduje. Filtravimas – sulaiko daleles ant filtro, kad pašalintų jas iš oro. Įneškite į savo namus kuo daugiau gryno oro, į savo namus įtraukus gryno lauko oro, virusų dalelės nesikaupia viduje. Jei atidaryti langus ar duris nesaugu, apsvarstykite kitus būdus, kaip sumažinti virusų daleles ore, pvz., naudokite oro filtravimą ir vonios kambario bei krosnelės išmetimo.

Apie lubinius ventiliatorius

Lubiniai ventiliatoriai taip pat gali būti jūsų pasirinkimas, norint pagerinti cirkuliaciją namuose. Lubiniai ventiliatoriai dažniausiai yra sutinkami kavinėse ar kitose patalpose, kur galime sutikti daugiau žmonių.

Kokia jų nauda?

Jie paskirsto orą patalpose. Lubiniai ventiliatoriai padeda tolygiai paskirstyti orą, tekantį iš jūsų kintamosios srovės įrenginio. Vasarą paleiskite ventiliatorius prieš laikrodžio rodyklę, o žiemai perjunkite į pagal laikrodžio rodyklę. Jų pagalba jūs pagerinsite savo namų temperatūrą. Reguliariai paleidus ventiliatorių, jūsų namai bus patogūs ir erdvūs. Galima sakyti, kad komunaliniai mokesčiai taps mažesni, kadangi jie mažiau naudoja energijos ir yra efektyvesni nei kiti įrenginiai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.