Kur namuose laikyti rankines?

Tam tikras namų plotas yra skirtas turimų daiktų susidėjimui ir laikymui. Neretai atsitinka taip, kad, toks daiktas kaip rankinės, ypač tos, kurios nėra dažnai naudojamos, tarsi neranda savo vietos namuose. Rankinės būna įvairaus dydžio ir patvarumo, todėl jų laikymas kartais gali tapti tikru galvosūkiu. Pateikiame jums keletą sprendimo būdų, kurie tiks tiek didelėms, tiek mažoms erdvėms ir kai kurie iš jų pareikalaus labai minimalių išlaidų ir pastangų.

Viršutinės spintų lentynos

Šiose lentynose galite laikyti ne tik sulankstytus drabužius, bet ir rankines. Galbūt vertėtų atlaisvinti vieną iš tokių lentynų ir ten sudėti savo turimas rankines. Šis būdas be to yra ir labai patogus, nes visada galėsite aiškiai jas matyti ir iš karto pasiimti tą, kurios reikia.

Daiktadėžės

Jos puikiai tinka įvairaus dydžio rankinėms susidėti. Daiktadėžių yra pačių įvairiausių, todėl lengvai rasite jums tinkamą variantą, atsižvelgiant į turimą rankinių kolekciją. Šias daiktadėžes galite laikyti spintoje arba po lova.

Kabliukai

Dar vienas būdas laikyti rankines – tai kabliukai. Tokiam laikymui ypač tinka rankinės per petį, kurias galima lengvai sukabinti. Kabliukus galite pritvirtinti ant kambario ar spintos durų ar ant sienos, svarbiausia pasirinkti vietą, kuri yra jums patogiausia. Jei nesinori tvirtinti kabliukų galite panaudoti dušo užuolaidų žiedus ir juos pakabinti ant spintoje esančio strypo, ant kurio laikote sukabinę drabužius. Toks laikymo būdas taip pat labiausiai tinkamas rankinėms per petį arba tokioms, kurios nėra labai sunkios.

Sienų ar knygų lentynos

Galbūt šis variantas nėra įprastas ir tiks ne visiems, tačiau jei esate iš tų žmonių, kurie mėgsta originalias ir neįprastas rankines, kurios gali paįvairinti namų interjerą, kodėl reikėtų jas slėpti?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.