Rocketfibro.lt – daugiau nei tik cementas

Kalbant apie Rocketfibro.lt cementą tikrai galima sakyti, jog tai daugiau nei cementas. Šie cemento mišiniai su specialiais priemaišais pakelia cementą į aukštesnį lygį. Kaip ir kiekvienoje srityje, taip ir statybose, ieškome geriausių sprendimų, kurie būtų palankūs tiek savo kokybe, tiek mūsų kišenei. Tai kodėl nepasirinkus Rocketfibro.lt cemento mišinių? 

Rocketfibro.lt: kaip cementas tampa dar geresnis?

Įprastas cementas ne visada išpildo mūsų lūkesčius. Tačiau Rocketfibro.lt siūlo cemento mišinius su priedais, kurie gerina jo kokybę ir kuria geresnį betoną. Pavyzdžiui, gana populiarus priedas yra superplastiklis. Jo elementai pasiskirsto mišinyje ir pradeda stumti cemento daleles. Taip cementas geriau išsiskaido ir nesukimba. Vanduo, kuris yra reikalingas reakcijai įvykdyti, geriau išsilaisvina ir hidratacija vyksta intensyviau.

Dar vienas naudojamas Rocketfibro.lt priedas yra kristalizuojantis. Jame esantys mineralai padeda užpildyti įtrukimus, į kuriuos patenka vandens. Šio kristalizacijos proceso dėka betonas tampa nelaidus vandeniui. Rocketfibro.lt šį mišinį siūlo tiems, kam reikia atsparumo šalčiui ar planuojamas statinys bus dažnai veikiamas agresyvių išorinių faktorių. Tai viena iš ilgaamžiško betono paslapčių.

Dispersinis armuravimas – sudedamoji dalis Rocketfibro.lt mišiniuose, tiems, kurie ieško kuo pakeisti armavimo tinklą. Dėl mišinyje esančios plastikinės fibros, cementas tampa tampa puikiu armuojančiu elementu. Didesnis lenkimo ir tempimo stipris užtikrina, kad tai bus patvarus ir ilgaamžis sprendimas.

O ką daryti, jei ieškote universalaus cemento mišinio, tačiau taip pat aukštos kokybės? Rocketfibro.lt M-800 cementas tam puikiai tiks. Jo sudėtyje yra superplastiklio ir mikrofibros, kas padeda užtikrinti betono stiprumą, mažesnę įtrūkimų riziką. Tokios rūšies cementas plačiai naudojamas šildomoms ar smėlbetonio grindims. 

Apsispręsti, ar vertas rinktis Rocketfibro.lt nėra sudėtinga

Rocketfibro.lt savo klientams siūlo tik aukštos klasės ir patikrintus cemento mišinius. Kiekvienas mišinys yra kruopščiai kuriamas, ieškoma geriausių ir inovatyviausių sprendimų visiems atsiradusiems nesklandumams šalinti. Rocketfibro.lt ne tik aukšta kokybė, bet ir ekologiškas sprendimas. Jų cementų mišinių reikia mažiau, todėl mažėja ir reikiamo sunaudoti cemento kiekis. Be to Rocketfibro.lt cemento mišiniai išskiria mažiau kenksmingų CO2 dujų, kas pasitarnauja gamtai. 

Taigi, Rocketfibro.lt ne tik kokybė už gerą kainą, bet ir elogiškas jūsų pasirinkimas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.