Kodėl yra naudinga sudaryti paprastą buto nuomos sutartį

Tie, kurie turi nekilnojamą turtą ir jį nuomoja, nemažai išlošia. Jie gauna stabilias pajamas kiekvieną mėnesį, jei tik nuomininkas buvo pakviestas sudaryti buto nuomos sutartį metams ar dar ilgesniam laiko tarpui. Net jei ir nekilnojamas turtas generuoja trumpalaikę nuomą, vis tiek gaunamos dažnu atveju stabilios, bet ne ką mažiau vertingos, pajamos. Kaip sakoma toj patarlėj, kad geriau į namus, o ne iš jų. O su pinigais tai ypač svarbu. Taip pat kiekvienas privatus asmuo, nuomojantis būstą, turi žinoti, jog išnuomavus nekilnojamo turto objektą ir neturint nuomos sutarties yra labai didelė tikimybė, kad bus prarasti nuomos pinigai. Tuo rizikuoti tikrai neverta, nes Jūs būsite atsakingas už neteisėtą veiklą su nekilnojamuoju turtu, taip pat Jums bus siunčiamos baudos už nesumokėtus komunalinus mokesčius. Dar gali tekti išleisti ir dideles sumas pinigų remontui turto sugadinimo atveju ar neplanuotoms advokato išlaidoms. Viską išsprendžia paprasta buto nuomos sutartis, kurią galima sugeneruoti tiesiog internete, įvedus savo asmeninius duomenis.

Sudaryti buto nuomos sutartį yra būtina ir naudinga abiems pusėms: tiek nuomininkui, tiek ir nuomotojui, t.y. Jums, skaitantiems šį straipsnį. Pasirašydami šį dokumentą su nuomininku sutariate būsimas sąlygas, kuriomis nuomininkas nuomojasi gyvenamąjį turtą iš nuomotojo. Nuomos sutarties tikslas yra paaiškinti tiek nuomininko, tiek ir nuomotojo pareigas bei teises. Neturėdami sutarties tikrai nenorėsite prarasti nuomos pinigų, ar būti apkaltintam neteisėta veikla verčiantis nekilnojamuoju turtu. Jei dar pridėsite milžiniškas pinigų sumas, kurias gali tekti pakloti remontui sugadinimo atveju, advokato išlaidoms. Nepamirškite, neturint sutarties, būtent Jums bus siunčiamos baudos už nesumokėtus komunalinus mokesčius. Norint viso to ir dar daugiau išvengti, su nuomininku yra būtina sudaryti buto nuomos sutartį.

Tam, kad būtų išvengta nesusipratimų ir nesusikalbėjimų, būsto nuomos sutartyje būtinai įtraukite tokius punktus kaip nuomos trukmė ir jos kaina bei kurią mėnesio dieną bus mokama nuoma. Privalote sutartyje įrašyti visus nuoojamame nekilnojamo turto objekte esančius baldus, techniką bei kitą svarbų turtą ir jų būklę. Nepamirškite ir garanto – depozito. Tad būtinai įvardinkite tam tikrą pinigų sumą, kurią nuomininkas perduos savininkui, galimos padarytos žalos atlyginimui.

Paprasta buto nuomos sutartis generuojama internetu – užtruksite vos keletą minučių, tačiau būsite ramūs, kad kilus nesusipratimams, tiesa bus jūsų pusėje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.