Ką vertą žinoti apie kompiuterinių virusų grėsmes?

Kompiuteris – tai daiktas, be kurio šiuolaikinis žmogus neįsivaizduoja savo gyvenimo. Su kompiuteriu mes leidžia laisvalaikį, dirbame, žiūrime mėgstamus filmus, klausomės mėgstamos muzikos ir bendraujame su artimaisiais. Šis prietaisas nebėra prabangos prekė, todėl jį galima rasti beveik visuose namuose.

Karantino metu žmonėms ėmus dirbti iš namų, apsipirkinėti internetu, tvarkytis įvairius asmenius reikalus internetu, vis dažniau ėmė pasitaikyti sisteminės grėsmės. Sisteminės grėsmės, tai kai virusai ima pulti tavo kompiuterį, už kurių slepiasi programišiai, kurie bando nusisavinti tavo kompiuteryje talpinamą asmeninę informaciją ir gauti iš jos naudos. Baisiausia yra tai, kad jie gali nuskaityti, nufotografuoti, net tavo vedamus slaptažodžius, kai tu bandai prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės, ir tik vieno atsitiktinumo dėka, jie gali pasisavinti visas tavo banko sąskaitoje esančias santaupas.

Internetas ir jo pasaulis labai platus ir didelis, tačiau kiekvienas turi jausti ir žinoti, kad jame reikia elgtis saugiai ir adekvačiai, negalima kliautis neaiškiomis reklamomis, kurios prašo jungtis prie tavo asmeninių puslapių ar net banko sąskaitos. Visada ir visur turite aiškiai pasverti galimas grėsmes ir įvertinti ar tai saugu ar ne.

Norėdami apsaugoti save ir savo kompiuteryje esančią informaciją nuo galimų sukčių ar jų bandymų išvilioti iš Jūsų banko sąskaitos pinigus, siūlome nedelsiant pasirūpinti savo kompiuteriu ir įdiegti jam visas reikalingas antivirusines programas. Na, o kad programos būtų saugios ir efektyvios kreipkitės į šios srities profesionalus, kurie patars ir padės Jums išsirinkti Jums reikalingiausią įrangą Jūsų kompiuterio apsaugai. Nedvejoki, ir kuo skubiau susirūpinkite tuom, nes niekad nežinai, gal tavo kompiuteris ir tavo veikla jau sekama programišių, kurie jau ir taikosi nugvelbti Jūsų prisijungimus ir slaptažodžius iš Jūsų banko.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.