Nano šluostės padės palaikyti švarą namuose

Kiekvienas žmogus tvarkosi nuolatos savo namus, sodybas. Ar žinojote, kad šiais laikais yra specialios šluostės, kurioms nereikia jokios chemijos? Nano šluostės yra gaminamos iš ,,Nanotec“ technologijos ir naudojama labai minkšti komponentai, kad galėtumėte kruopščiai nuvalyti paviršius. Šias šluostes galima naudoti efektyviam ir kruopščiam dulkių valymui arba langų ir stiklų poliravimui. Jeigu norite valyti nešvarus be jokių pastangų ir naudoti tik vandenį, tuomet nano šluostės yra geriausias pasirinkimas jums. 

Pagrindiniai privalumai, kodėl verta jas įsigyti

  • Jums nebereikės jokių chemikalų, užteks tik sudrėkinti su vandeniu.
  • Daugkartinio naudojimo, o tai reiškia , kad išvalote, išplaunate ir vėl galite valyti.
  • Puikiai nuvalys visus nešvarumus.
  • Galima skalbti tam tikroje temperatūroje.
  • Puikiai išvalys visus pirštų antspaudus, aliejaus ir riebalų dėmes ir žinoma dulkių nuosėdas.
  • Puikiai tinka kietų paviršių valymui.

Kur kas saugiau jūsų vaikams ir augintiniams

Kuomet valote įvairiausius paviršius ir naudojate chemikalus, tuomet popieriniai rankšluosčiai ne visada pašalina viską nuo paviršiaus. Kai kurie chemikalai lieka ant paviršių ten, kur žaidžia jūsų vaikai arba vaikšto augintiniai. Palietus blogai nuvalytą paviršių, cheminės medžiagos gali būti įkvėptos arba absorbuotos į odą. Jūs galite apsaugoti ne tik vaiką ir augintinius, tačiau ir save, kuomet naudojate saugesnius ir kur kas sveikesnius valymo pasirinkimus. Jūs galite pakeisti maždaug 80 procentų toksiškų valymo medžiagų iškeisti į nano šluostes. 

Taupykite savo brangų laiką

Kiekvienas žmogus vertina savo laiką. Valydami su nano šluostėmis, jūs sutapysite laiko, nes tai greitesnis ir lengvesnis būdas, negu naudojant chemikalus. Jums užteks paimti vieną šluostę ir ją sudrėkinti su vandeniu ir tuomet pradėti valyti. Jums nebereikės nešioti daugybės valiklių, kadangi pakaks vienos šluostės ir truputėlio vandens. 

Privalumai jūsų sveikatai

Ar kada nors esate pagalvoję apie cheminių medžiagų sudėtis? Purkšdami chemines medžiagas, jūs dažnai jų ir įkvepiate. Beveik visos cheminės medžiagos yra toksiškos ir patenka į jūsų odą, kraują, nervų sistemą, organus ir žinoma plaučius. Pašalindami šias chemines medžiagas iš savo namų, jūs galite turėti kur kas sveikesnius namus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.