Kokios yra šilumos siurbliai oras vanduo elektros sąnaudos?

Tai yra vienas iš moderniausių įrenginių, kuris vertinamas dėl savo ekonomiškumo. Tačiau kiekvienu atveju sąnaudos gali labai skirtis, kadangi jos priklauso tiek nuo turimo įrenginio, tiek nuo būsto ypatybių, tiek ir nuo aplinkos temperatūros. Todėl įvardinti konkrečią sumą būtų praktiškai neįmanoma. Bet tokios sistemos eksploatacija tikrai nebus brangesnė, negu bet kurio kito alternatyvaus įrenginio, net ir pačio moderniausio. Todėl galima sakyti, jog ne itin šaltomis dienomis tokia sistema sudarys itin mažą išlaidų dalį. Ir tik esant didesniems šalčiams išlaidos bus kažkiek didesnės. Ir būtent dėl tokio sąlyginio taupumo ji yra labai populiari.

Ar patiki šie įrenginiai?

Nors šilumos siurbliai oras vanduo elektros sąnaudos yra vienos iš mažiausių, tačiau kai kurie žmonės dar gana nepatikliai vertina šias sistemas. Nepaisant to, jog jos jau ne vienerius metus sėkmingai naudojamos ir mūsų šalyje. Taigi, nerimauti tikrai nereikėtų, tuo labiau, kad renkantis žinomų gamintojų produktus jiems suteikiama ir pakankamai ilga garantija. O tai reiškia, jog gedimų neturėtų pasitaikyti. Aišku, kaip ir daugelis įrenginių, taip ir šie, turi besidėvinčias dalis, kuris gali tekti pakeisti bėgant laikui. Tačiau tai tikrai nebus sudėtingi darbai ir sistema toliau galės sėkmingai atlikti savo funkciją. Ir toks įrenginys bus ne ką mažiau ilgaamžiškesnis, negu bet kuris kitas analogiškas gaminys.

Kokių išlaidų tikėtis žiemos metu?

Šildymui tenka išleisti pakankamai nemažai, todėl daugeliui finansinis aspektas bus tikrai svarbus. Ir tikrai ne atsitiktinai vieni iš tokių įrenginių yra pasirenkami vis dažniau. Kadangi net ir esant pakankamai vėsiems orams šilumos siurbliai oras vanduo elektros sąnaudos nebus didelės. Aišku, esant labai žemai temperatūrai jos gali ir ženkliai padidėti, tačiau tokių dienų net ir šaltą žiemą nėra daug. Todėl bendras elektros sunaudojimas taip ryškiai padidėti neturėtų. Ypač, jeigu būstas yra sandarus bei pasižymi gera šilumine varža. Kitu atveju išlaidos gali būti ir gana nemažos, nes nuolat reikės kompensuoti prarandamą šilumą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.