NAMUOS – jaukesniems namams

NAMUOS praleidžiame visus savo gyvenimo tarpsnius. Čia ilsimės, dirbame, mokomės, gydome savo kūnus ir sielas. NAMUOS mes mylime, kuriame svajones, liūdime, kai gyvenimo iššūkiai, rodos, jau paima viršų…  NAMUOS atrandame jėgų ir įkvėpimo siekti aukštesnių tikslų ir judėti pirmyn. Mūsų namai yra ta vieta, kurioje mes jaučiamės žmonėmis. Nuo interjero ir namų jaukumo priklauso, kokie žmonės esame, kokiais žmonėmis užauginsime savo vaikus. Mes manome, kad interjerui negali būti jokių kompromisų estetikos ir kokybės atžvilgiu.

Mes esame Rasa ir Goda – seserys, kurioms NAMAI yra… viskas.

2016 metais sukūrėme prekės ženklą NAMUOS. Mūsų idėja gana paprasta – namai turi būti jaukūs, o jaukumą kuria tik stilingi ir kokybiški daiktai ir smulkios detalės.

Nuolatos dirbame su amatininkais, kurie kuria grožį ir į savo kuriamus daiktus sudeda visą savo širdį. Dėl to NAMUOS prekės yra originalios, šiltos ir mielos – kad rastų savo vietą ir jūsų namuose.

Pastaraisiais metais NAMUOS gaminių asortimentas nuolatos auga – dirbame su vis daugiau amatininkų, kurie kuria originalius ir įspūdingus dirbinius interjerui. Kai kuriuos drąsiai galime vadinti net ir meno kūriniais, rankų darbo šedevrais.

Kaip kuriami NAMUOS interjero šedevrai

NAMUOS produktai kuriami su meile. Dėl to jie tokie šilti ir artimi.

Stengiamės dirbti su tais gamintojais, kurie naudoja vietos žaliavas, nes jų kokybė – labai svarbi. Pagal galimybes domimės žaliavų kokybe ir jų kilme, siekiame kad mūsų parduodami interjero šedevrai sukurtų daugiau naudos vietos bendruomenėms.

Ne mažiau svarbu ir gaminio įpakavimas, nes NAMUOS – tvarus verslas, kuriam rūpi aplinka ir jos išsaugojimas ateities kartoms. Pakuotės yra iš perdirbto popieriaus, o plastiko naudojame tik tiek, kiek reikia, kad gaminys būtų apsaugotas nuo transportavimo iššūkių.

NAMUOS rūpi tvarumas ir aplinka

NAMUOS produkciją įkvėpė gamta. Dėl to visoms interjero detalėms būdingas šiaurietiškas, skandinaviškas stilius. Taip yra ne atsitiktinai. Jaukūs namai gali būti tik su šiltais ir mielais daiktais, kuriuos pagamino žmonės savo rankomis, įdėdami savo meilę ir emocijas. Atsigręžimas į gamtą ir jos ilgaamžiškumą, spalvas, minimalizmą ir paprastumą yra vienas iš svarbiausių NAMUOS principų.

NAMUOS yra tvarus verslas.

Mums rūpi, iš kur atkeliauja žaliavos kad ir mažiausioms interjero detalėms gaminti. Ar tos žaliavos buvo gaunamos etišku būdu? Aiškinamės tai visada, nes mums svarbu, kad šiame versle naudą gautų ir žaliavų tiekėjas, ir kūrėjas-amatininkas. Nesvarbu, ar tai mediena, vilna ar oda – šios žaliavos turi būti apdirbamos etiškai.

Daug dėmesio skiriame chemijos produktams – dažams, lakams, klijams. Iš gamintojų reikalaujame, kad pasirinktų tik ekologiškus ir nepavojingus aplinkai chemijos produktus.

Pakuodami prekes taip pat naudojame tik perdirbtą rudąjį kartoną – taip siekiame prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir tapti 100 proc. tvariu verslu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.