Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemų pasirinkimas patalpų šildymui

Infraraudonųjų spindulių šildymas – tai ideali šildymo sistema jūsų namuose, biure, komercinėse patalpose ar sporto salėje. Komfortiška temperatūra pagerina žmogaus organizmo veiklą ir skatina produktyviau dirbti arba leisti laiką su savo šeima jaukiuose namuose. Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės naudoja elektros energiją ir yra novatoriškas metodas bei šilumos sistemų ateitis. Šis netradicinis metodas turi daugybę pranašumų prieš savo pirmtakus.

Įprastinės ir netradicinės šildymo sistemos

Dešimtmečius naudojote įprastines šildymo sistemas, pavyzdžiui, konvekcines šildymo sistemas, kurios veikia su alyva arba dujomis. Tuo tarpu infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės yra technologiškai pažangūs sprendimai ir turi daug daugiau privalumų, palyginti su tradicinėmis šildymo sistemomis.

Naudodami konvekcinio šildymo sprendimą, kuris veikia konvekcijos principu, pastebėsite, kad patalpos temperatūra nuo grindų iki lubų skirsis. Naudodami infraraudonųjų spindulių šildymo sistemas lengvai pasieksite vienodą temperatūrą visur patalpoje.

Įprastinės šildymo sistemos nėra ekologiškos. Jos naudoja iškastinį kurą, pavyzdžiui, naftą ir dujas. Pastebėsite, kad oro kokybė yra prastesnė, nes oras yra pilnas dulkių dalelių ir drėgmės, todėl tokios patalpos tampa įvairių rūšių kenksmingų mikrobų ir grybelių veisimosi vieta. Įrengus infraraudonųjų spindulių šildymo plokštes pasiekiama geresnė oro kokybė.

Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės yra ekonomiškos

Infraraudonųjų spindulių šildymo plokščių pradinės investicijos ir įrengimo sąnaudos yra labai konkurencingos, palyginti su įprastiniu šildymu. Infraraudonųjų spindulių šildymas nereikalauja techninės priežiūros, nereikia keisti dalių ar patirti papildomų išlaidų. Tokias sistemas galima pritaikyti bet kokio tipo patalpoms ir nereikia patirti brangių montavimo išlaidų ar tiesti vamzdynus – užtenka tik kištukinio lizdo ar netoliese esančio elektros tiekimo šaltinio.

Įprastinėse šildymo sistemose elektros energija eikvojama paverčiant ją šiluma. Su infraraudonųjų spindulių šildymo plokštėmis taip nėra, nes jos visą sunaudotą elektros energiją paverčia malonia šiluma. Tai reiškia, kad elektros energija nešvaistoma veltui, o jūs gaunate daugiau šilumos ir patiriate mažiau išlaidų. Taip sutaupoma iki 70 % elektros energijos sąskaitų. Ir šiuo atveju gali būti pasirenkamas tiek grindinis šildymas, tiek ir šildymas lubose, sienose ir kitose patalpų vietose. Trumpiau tariant, infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės gali būti montuojamos bene bet kurioje jūsų pasirinktoje patalpų vietoje.

Infraraudonųjų spindulių šildymas yra ekologiškas

Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės suteikia švarų ir sveiką orą, nes gaminant šias plokštes nenaudojamas PVC ar švinas. Be to, infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos veikia neskleisdamos anglies dvideginio (CO2).

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai pasižymi daugeliu sveikatai naudingų savybių, pavyzdžiui, pagerėja kraujotaka, ląstelės geriau aprūpinamos krauju ir sustiprėja imuninė sistema. Taip pat infraraudonieji spinduliai padeda atsipalaiduoti. Infraraudonųjų spindulių šildymas yra sparčiai populiarėjantis pasirinkimas, nes jis šildo kambario sienas, daiktus ir žmones, o ne orą. Tai užtikrina, kad sienos išliktų sausos ir ant jų nesusidarytų pelėsis. Švari ir sveika šiluma gali padėti apsisaugoti nuo kenksmingų alergenų, todėl tai idealus pasirinkimas alergiškiems žmonėms.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.