Paskola būsto remontui greitai ir nebrangiai

Photo by Ivan Samkov on Pexels.com

Būsto atnaujinimas ir remontas yra malonių rūpesčių metas. Tačiau tam reikia pasiruošti ne tik emociškai, bet ir finansiškai. Visgi, kartais to suplanuoti netgi nepavyksta. Pavyzdžiui, staiga namuose nutikus nelaimei ar kam sugedus, dažnai ieškomos paskolos būsto remontui, kad darbai būtų atlikti kuo įmanoma greičiau. 

Kur skolintis?

Jeigu Jums reikalinga nedidelė paskola remonto darbams, galite kreiptis į kreditavimo įstaigas, kurios skolina remontui ir būsto atnaujinimui. Dažniausiai tokias paskolas siūlo greitojo kreditavimo bendrovės. Galima skolintis ir iš banko ar kredito unijos, tačiau tokiose vietose tektų imti vartojamąją paskolą, kurios palūkanų norma yra gana aukšta. Be to, bankas taiko griežtus reikalavimus, tad ne visiems lengva gauti tokią paskolą.

Jeigu norite pinigus gauti greitai, galite pasidomėti greitojo kreditavimo bendrovių teikiamomis paskolomis. Pavyzdžiui, jeigu Jums reikalinga suma iki 30 tūkst. eurų. Tokia paskola būsto remontui gali būti suteikiama per kelias ar keliolika minučių.

Kaip įvertinti galimybę skolintis?

Prieš skolinantis, labai svarbu įsitikinti, kad esate pasiruošę paskolai. Ypač tais atvejais, jeigu skolintis neplanavote, o remonto prireikė neplanuotai ir staiga. Tokiu atveju reikėtų iš anksto pagalvoti, kokia suma Jums reikalinga ir ar esate pasiruošę skolintis pinigus. Tai reiškia, jog turite įvertinti savo galimybę grąžinti paskolą. Reikia galvoti apie visą grąžinimo laikotarpį. Pavyzdžiui, jeigu skolinsitės pinigus trejiems metams, apgalvokite, ar turėsite pakankamai tvarių pajamų po pusės metų ir daugiau, ar paskola netaps našta.

Tam, kad įvertintumėte savo galimybes skolinti, pasinaudokite paskolos skaičiuokle. Ji padės įvertinti, kiek paskola Jums kainuos. Nurodę konkrečią sumą pinigų ir laikotarpį, pamatysite, kiek ir kokių papildomų mokesčių reikės sumokėti. Skaičiuoklė taip pat apskaičiuos, kokia būtų preliminari mėnesinė paskolos grąžinimo įmoka.

Kaip išsirinkti geriausią pasiūlymą?

Visuomet skolinkitės ten, kur siūlomos geriausios skolinimosi sąlygos. Net jeigu Jums reikalingas nedidelė paskola būsto remontui. Kad sužinotumėte, kur skolintis patogiausia ir pigiausia, pasinaudokite keliomis skaičiuoklėmis. Taip pat skirkite laiko ir kelioms paskolos paraiškoms užpildyti. Nes skaičiuoklė pateikia tik preliminarią prognozę. Užpildžius paskolos prašymą, joje pateikiama daugiau asmeninių duomenų, atsižvelgiant į kuriuos galutinis paskolos pasiūlymas gali būti ir geresnis arba prastesnis. Tai padės išsirinkti patį geriausią ir patraukliausią Jums paskolos pasiūlymą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.