Nuo…iki apie siuntas į Londoną

Ne naujiena, kad nemaža dalis Lietuvos piliečių palaiko artimus ryšius su Londone gyvenančiais giminaičiais ar draugais. Palaikyti artimus santykius šiandien yra visos galimybės – bendravimas nepaisant atstumo ir žinoma, be problemų keliaujančios siuntos į Londoną. Susipažinkite su visa aktualia informacija apie siuntas į Anglijos sostinę.

Pristatymo trukmė

Paprastai siuntos į Londoną iš Lietuvos pristatomos 2 – 4 dienų eigoje. Tiksli pristatymo trukmė priklauso nuo pasirinktų paslaugų, o norintiems, kad siuntinys kuo greičiau pasiektų gavėją rekomenduojama rinktis skubų (Express) pristatymo būdą.

Siuntos įteikimas

Siuntos įteikimo tvarka ypač aktuali atokesnėse Londono vietose gyvenantiems žmonėms. Tad jei planuojate siųsti siuntą Londono pakraštyje gyvenančiam giminaičiui ar vyresniojo amžiaus artimajam, rinkitės pristatymą nuo durų iki durų. Tuomet kurjeris susisiekia su siuntos gavėju ir suderinus laiką atveža siuntą tiesiai nurodytu adresu.

Siuntimo kaina

Siuntos gabenimo kaina priklauso nuo pristatymo trukmės bei siuntinio svorio ir matmenų. Dažniausiai asmeniniais, o ne verslo poreikiais siunčiamos standartinės, iki  30 kg sveriančios siuntos į Londoną. Tokių siuntų pristatymo kaina dažniausiai būna apie 35 eur.

Siuntos pakavimas

Lietuva – Londonas yra ne toks ir artimas kelias, tad siuntos siuntėjas privalo pasirūpinti tinkamu siuntos supakavimu. Pakuojant siuntą naudokite tik tvirtas, nepažeistas dėžes, o laisvą vietą užpildykite užpildo medžiaga (burbuline plėvele arba specialiomis granulėmis).

Saugumas

Kartais kyla klausimas, kaip sprendžiamos retos situacijos, kai siuntos į Londoną atsiunčiamos pažeistos ar dingsta siuntimo kelyje. Jei siunta siųsta oficialių siuntėjų, siuntinį gabenusi įmonė yra atsakinga už siuntos dingimą ir paprastai be jokių nesusipratimų atlygina nuostolius. Tačiau, laimei, tokios situacijos pasitaiko itin retai.

Kalbant apie tai, kokios gali būti siunčiamos siuntos į Londoną, galioja vienintelė taisyklė – negali būti siunčiami daiktai, kurie yra įtraukti į LR patvirtintą draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Tad čia praktiškai neribojamas nei siuntos dydis, nei svoris. Žinoma, didelių gabaritų siuntimas kainuos brangiau, tačiau poreikiui esant gali būti siunčiami netgi baldai ar buitinė technika.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.