Ko negalima siųsti į Ispaniją?

Photo by Tima Miroshnichenko on Pexels.com

Saulėtoji Ispanija žmones iš viso pasaulio vilioja ne tik savo pasakiškais gamtos vaizdais ir egzotiškais paplūdimiais. Dažnas lietuvis, pakerėtas šių vaizdų lietingą Lietuvą iškeičia į saulėtąją Ispaniją ar ima kurti šioje šalyje verslą. Na, o Lietuvoje likusiems giminaičiams palaikyti ryšius su išvykusiais artimaisiais padeda siuntos į Ispaniją. Kalbant apie ribojimus, daugeliui žinoma, kad į jokias šalis negalima siųsti narkotikų ir šaunamųjų ginklų. Tačiau yra ir daugiau rekomendacijų, kokios siuntos į Ispaniją negali iškeliauti už Lietuvos ribų.

Stiklinėse tarose esantys skysčiai

Tiek Lietuvos paštas, tiek dauguma siuntas gabenančių įmonių, neleidžia gabenti stiklinėse tarose esančių skysčių. Šis ribojimas taikomas, nes siuntos į Ispaniją gabenamos įvairaus sudėtingumo keliais ir sudužusi stiklinė tara gali pakenkti kitoms siuntoms.

Greitai gendantis maistas

Greitai gendantys maisto produktai yra netinkamos siuntos į Ispaniją ar kitas šalis. Kadangi siuntas gabenanti įmonė turi užtikrinti gerą siuntos būklę pristatymo metu, tai praktiškai neįmanoma įgyvendinti gabenant greitai gendančius produktus.

Sunkiai įvertinami daiktai

Visos siuntos į Ispaniją ir kitas šalis yra įvertinamos. Šiame etape nesklandumų kyla vertinant meno kūrinius, antikvarinius daiktus ar juvelyrinius dirbinius. Tad šių kategorijų siuntos yra gabenamos nebent tik išskirtiniais atvejais, aptarus su siuntas gabenančia įmone siuntos įvertinimo klausimą.

Taršūs ir toksiški daiktai

Pirmiausia, siuntos į Ispaniją nenukeliaus, jei jose bus degių ar toksiškų medžiagų. Ir tai ne tik stiprios cheminės sudėties medžiagos, bet ir įvairūs plovikliai, valikliai, tepalai, aerozoliai. Taršių daiktų kategorijai priskiriamos ir kai kurios automobilių dalys, pavyzdžiui, akumuliatoriai ir pavarų dėžės.

Gyvūnai

Jokie gyviai, įskaitant ir tokius smulkius kaip žuvelės ir pan., nėra gabenami kaip siuntos į Ispaniją ar kitas šalis. Nugabenti gyvūną į kitą šalį įmanoma tik jei siuntas gabenanti įmonė tai priima kaip individualų užsakymą ir turi galimybę pasirūpinti gabenamo gyvūno saugumu ir tinkamomis sąlygomis. Tuo tarpu gyvūną norinčiam išgabenti siuntėjui reikia turėti reikiamus dokumentus.

Tai pagrindiniai daiktai, dėl kurių dažniausiai kyla klausimų planuojant siųsti siuntą. Beje, aptarti ribojimai galioja ne tik kai tai yra siuntos į Ispaniją, bet ir į daugumą kitų pasaulio valstybių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.