Kaip geriausia siųsti siuntą į Šiaurės Angliją?

Turite giminaičių ar artimų bičiulių Šiaurės Anglijoje ir svarstote kaip geriausia juos nudžiuginti netikėtu siuntiniu? Paprastai siuntos pristatomos į didžiausius Anglijos miestus, kuriuose paskirstomos pagal galutinius pristatymo adresus. Vienas didžiausių Anglijos miestų Liverpulis šiuo atveju yra strategiškai patogus gyvenantiems Šiaurės Anglijoje. Tad  siuntos į Liverpulį dažnai siunčiamos, kai norima, kad staigmena pasiektų ir gretimo miestelio  gyventoją. Susipažinkite su aktualia informacija apie siuntų siuntimą į Liverpulį.

Siuntos kelias

Kaip jau minėjome, Liverpulis yra vienas iš miestų, kuriame gerai išplėtota siuntų gabenimo ir priėmimo sistema. Iš Lietuvos siuntos į Liverpulį paprastai siunčiamos be jokių perdavimų trečiosioms siuntų gabenimo šalims ar pan. Tad galima sakyti, kad tai vienas sklandžiausių kelių, kuriuo siuntinys gali pasiekti šiaurės Angliją. Liverpulyje yra antras didžiausias Anglijoje jūrų uostas, todėl į šį miestą siuntos dažnai atkeliauja būtent vandens logistikos keliais. Atsiųstos siuntos į Liverpulį paskirstomos pagal galutinius adresus ir siuntėjui pasirinkus, iš šio didmiesčio pristatomos net ir į atokiausiuose kampeliuose gyvenančių miestiečių rankas.

Siuntos saugumas

Ne paslaptis, kad kartais lietuviams siuntų siuntimas į užsienio šalis sukelia abejones dėl siuntos saugumo. Jei tik pasirenkate oficialią siuntų gabenimo įmonę, šias dvejones vykite šalin. Tiek siuntos į Liverpulį, tiek į kitus Anglijos miestus yra registruojamos. Be to, pats siuntos siuntėjas gali matyti siuntos buvimo vietą realiu laiku. Žinoma, siunčiant labai brangius daiktus verta pagalvoti apie papildomą siuntos draudimą ir užsitikrinti garantijas neskladumų atveju.

Išsiuntimo procesas

Dažniausiai siuntos į Liverpulį siunčiamos su įmonių, teikiančių šias paslaugas pagalba. Vežėjai suteikia visą informaciją apie siuntos atidavimo ir įteikimo sąlygas. Dauguma įmonių teikia pristatymo nuo durų iki durų paslaugas, kai siunta paimama iš siuntėjo namų ir pristatoma tiesiai gavėjui į rankas. Kalbant apie pristatymo trukmę, siuntos į Liverpulį dažniausiai pristatomos 2 – 4 dienų bėgyje.

Tad siuntos į Liverpulį yra geriausias būdas nudžiuginti netoli šio didmiesčio ar jame gyvenančius artimuosius. Na, o kalbant apie siuntimo kainą, net ir toks tolimas standartinio svorio ir gabaritų siuntinio pristatymas dažniausiai kainuoja ne tiek ir daug.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.