Kaip kuo greičiau išsiųsti siuntą į Mančesterį?

Photo by Mylo Kaye on Pexels.com

Anglijos miestas Mančesteris yra populiari siuntų iš Lietuvos gabenimo kryptis. Tačiau ten gyvenantiems giminaičiams ar artimiesiems iš anksto suplanuoti siuntinio siuntimą galime ne visuomet. Gyvenime pasitaiko situacijų, kai siuntinys turi pasiekti gavėją kiek įmanoma greičiau. Pasidalinsime patarimais, ką daryti, kad siuntos į Mančesterį nukeliautų kuo greičiau.

Express pristatymas

Dažniausiai visos siuntas gabenančios įmonės savo paslaugų spektre turi ir skubų, dar vadinamą Express siuntų pristatymą. Pasirinkus šį pristatymo būdą siuntos į Mančesterį paprastai nusiunčiamos dviejų dienų bėgyje. Tiesa, šios greitesnio siuntų gabenimo paslaugos kainuoja šiek tiek daugiau nei standartinis siuntimas, tačiau tai puiki išeitis, kai svarbi kuo trumpesnė pristatymo trukmė. Kitu atveju, pasirinkus ekonomiškesnį, tačiau ilgiau trunkantį pristatymo būdą, siuntos į Mančesterį pristatomos 3 – 4 dienų bėgyje.

Pristatymas nuo durų iki durų

Dar vienas būdas sutrumpinti siuntos pristatymo laiką yra pristatymas nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad siunta bus paimta iš siuntėjo namų ir pristatyta tiesiai nurodytu adresu. Tai aktualu ir atokesnėse Anglijos vietovėse gyvenantiems siuntų gavėjams. Kartais siuntos į Mančesterį atsiunčiamos pakankamai greitai, tačiau užtrunka kol siuntos gavėjas randa laiko arba galimybes nuvykti atsiimti siuntą. Pristatymas nuo durų iki durų leidžia išvengti tokių situacijų. Na, o kainos prasme dažniausiai tiesioginis pristatymas į namus kainuoja ne daugiau nei pristatymas į siuntų atsiėmimo punktą.

Patikimi oficialūs siuntų vežėjai

Ne mažiau svarbią reikšmę turi ir tai, į kieno rankas atiduosite siuntą. Tai, kad siuntos į Mančesterį bus atgabentos greitai ir sklandžiai, gali užtikrinti tik du rodikliai – įmonės patirtis šioje srityje ir profesionalumas. Tad susigundyti mažiau kainuojančiomis neoficialiomis paslaugomis būtų labai neprotingas žingsnis. Be to, tikriausiai ir jausitės žymiai saugiau, kai turėsite siuntos registravimo dokumentus bei naudositės legaliomis paslaugomis.

Apibendrinant galima sakyti, kad siuntos į Mančesterį atgabenamos greitai, kai siuntėjai pasirenka patikimą įmonę ir greičiausią pristatymo būdą. Tad siekiant sklandaus proceso tikrai neverta rizikuoti ir bandyti sutaupyti tokių svarbių paslaugų kaip siuntos gabenimas, sąskaita.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.