4 svarbiausi ženklai, reiškiantys, jog atėjo laikas ieškoti naujos biuro kėdės

NARBUTAS Lietuva salonas, T. Narbuto g. 5, Vilnius. D. Vaičiulio nuotr.

Biuro kėdės – vieni reikalingiausių baldų bet kokio ofiso interjere, kuriančių patrauklų erdvės dizainą bei užtikrinančių puikią darbuotojų savijautą. Nors biuro kėdės paprastai pasirenkamos ne vieneriems metams, visgi ilgainiui dėl tam tikrų priežasčių bet kuris įsigytas baldas praranda savo vertę ir tampa netinkamu naudoti. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai įvardija 4 svarbiausius ženklus, reiškiančius, jog atėjo laikas ieškoti naujos biuro kėdės.

1. Ofiso kėdės Kaunas tampa nepatogiomis sėdėjimui

Vienas pirmųjų ženklų, reiškiančių, jog atėjo metas ieškoti naujos ofiso kėdės Kaunas – esamos biuro kėdės tampa nepatogiomis sėdėjimui. Tai ypač dažnai pasitaikanti problema, jei buvo įsigyta pigi, prastos kokybės biuro kėdė. Laikui bėgant, tokia biuro kėdė sparčiai dėvisi, o dažnai sėdint ant jos, išsėdima biuro kėdės sėdynė. Išsėdėta biuro kėdė gali suketi neigiamų pojūčių darbo metu, dar blogiau – gali lemti ir nugaros skausmus.

Tad jei sėdėdami ant esamos biuro kėdės jaučiate nors menkiausią nemalonų diskomfortą, pats metas pradėti ieškoti naujos ofiso kėdės.

2. Ofiso kėdės Vilnius ilgainiui praranda savo estetinę išvaizdą

Dar vienas ryškus ir gana greitai pastebimas ženklas, jog reikėtų pakeisti seną sėdimą baldą – ofiso kėdės Vilnius praranda savo patrauklią išvaizdą. Taip gali nutikti ypatingai tuo atveju, jei anksčiau įsigijote pigią ir iš nekokybiškų medžiagų pagamintą biuro kėdę. Tokios ofiso kėdės, kaip ir kiti nekokybiški baldai, kur kas greičiau susidėvi ir taip praranda savo estetinę vertę. Priklausomai nuo to, iš kokių medžiagų pagamintos biuro kėdės, ant jų gali atsirasti įvairių išorinių nusidėvėjimo požymių: gali nusitrinti ofiso kėdžių sėdynės, apsilaupyti porankiai ir net nublukti medžiagos spalva.

Jei laikui bėgant pastebėjote bent vieną erzinantį požymį, kuris įrodo, kad Jūsų esama biuro kėdė ,,iškrenta“ iš viso ofiso interjero konteksto ir tampa neišvaizdi bei nepatraukli, pasvarstykite: galbūt pats metas paieškoti naujo sėdimo baldo.

NARBUTAS Lietuva salonas, T. Narbuto g. 5, Vilnius. D. Vaičiulio nuotr.

3. Ofiso kėdės Klaipėda nedera prie esamo biuro interjero

Bėgant metams, dažnai organizacijai dėl tam tikrų priežasčių atsiranda poreikis iš dalies arba visiškai pakeisti esamą ofiso interjerą. Vieni iš dažniausiai pakeičiamų interjero elementų būna įvairūs biuro baldai, todėl yra didelė tikimybė, jog ir senos Jūsų ofiso kėdės Klaipėda nederės prie naujai formuojamo biuro interjero.

Visai nesvarbu, ar keisite tik biuro baldus, o gal – ofiso sienų spalvą, svarbu tai, kad ofiso interjere vyrautų stilistinė harmonija. Net ir paprasčiausia konferencinė kėdė jau gali nebederėti prie visumos, tad įgyvendindami bet kokius pokyčius, iš anksto apsvarstykite, kokias interjero detales reikėtų pakeisti naujomis.

4. Sugedo bent vienas iš biuro kėdės mechanizmų

Verta žinoti, kad skirtingų ofiso baldų gamintojų siūlomos biuro kėdės turi įvairių mechanizmų: ofiso kėdės aukščio reguliavimo, nugaros atlošo aukščio reguliavimo, ofiso kėdės porankių reguliavimo ir daugelį kitų. Tačiau dėl ilgo bei dažno biuro kėdės naudojimo ar kitų nenumatytų priežasčių gali sugesti bet kuris ofiso kėdės mechanizmas. Taip nutikus, biuro kėdė gali nebeatlikti savo pagrindinių funkcijų ir tapti nepatogi naudoti.

Jei pastebėjote, kad neveikia bent vienas iš biuro kėdės mechanizmų, pasvarstykite, galbūt Jums reikėtų pradėti ieškoti naujos biuro kėdės, kuri turėtų visas reikiamas reguliavimo funkcijas, užtikrinančias maksimalų komfortą darbo metu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.