Dažniausi klausimai apie šildymą oras – vanduo

Jei neturite pakankamai informacijos kokiomis savybėmis pasižymi šildymo sistema oras vanduo, galite visiškai nepagrįstai atmesti šį naudingą sprendimą. Tad visiems, kurie svarsto ar šilumos siurblys oras – vanduo būtų tinkamas jų namams, atsakysime į dažniausiai kylančius klausimus šia tema.

Kokiose patalpose galima įrengti?

Šilumos siurbliai oras – vanduo gali būti naudojami patalpose, kuriose yra įrengtas grindinis arba radiatorių šildymas. Tuomet prie jau esančios sistemos prijungiama šildymo sistema oras vanduo, kuri mažesnėmis elektros sąnaudomis šildo šildymui skirtą vandenį.

Ko reikia norint įsirengti?

Šilumos siurblys oras – vanduo yra prietaisas, kurio pagalba veikia šildymo sistema oras vanduo. Renkantis šilumos siurblį jo galia apskaičiuojama pagal patalpų plotą ir namo energinę klasę. Kuo geresnis namo sandarumas, tuo mažesnės galios šilumos siurblys reikalingas.

Kaip vyksta montavimas?

Išorinis šilumos siurblio blokas statomas prie namų lauke, o vidinis – viduje. Naudojant atitinkamas detales abu blokai sujungiami tarpusavyje. Paprastai šildymo sistema oras vanduo sumontuojama greitai, vos per valandą ar dvi. Vienintelė aplinkybė, kuria reikia pasirūpinti savininkui – tai išorinio bloko apsauga nuo dulkių ir drėgmės.

Kiek elektros sunaudoja šilumos siurblys?

Preliminariais skaičiavimais, šilumos siurblys, apšildantis 100 m2 namus bei gaminantis karštą vandenį buities reikmėms per mėnesį sunaudoja elektros energijos už maždaug 60 – 70 eur. Jei šilumos siurblys naudojamas tik patalpų šildymui, elektros sąnaudos sumažėja maždaug trečdaliu.

Ar šilumos siurblys gali būti prijungiamas prie boilerio?

Karšto vandens gamyba ir tiekimas naudojimui yra viena iš papildomų funkcijų, kuria pasižymi šildymo sistema oras vanduo. Jei namuose jau yra vandens boileris, šilumos siurblys gali būti prijungiamas ne tik prie šildymo sistemos, bet ir prie boilerio. Pageidaujant, šilumos siurblys oras – vanduo gali būti įsigyjamas kartu su pasirinktos talpos vandens boileriu.

Jei tai ne visi klausimai, į kurios ieškojote atsakymų, rekomenduojame kreiptis į šilumos siurbliais prekiaujančios įmonės specialistus. Šildymo sistemos pasirinkimas yra labai individualus klausimas, reikalaujantis konkrečios situacijos įvertinimo, profesionalaus požiūrio ir patirtimi pagrįstos nuomonės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.