Prekė kuri reikalinga tiek vonioje, tiek virtuvėje.

Popieriniai rankšluosčiai tapo nepakeičiami šiuolaikiniame gyvenime kaip ir vienkartiniai indai internetu, tapo pasiekiami kiekvienam. Sunku įsivaizduoti, kad prieš kokius 20–30 metų šią civilizacijos naudą buvo galima pamatyti tik užsienio filmuose ar kelionėse į užsienį. Šiandien be šio atributo sunku įsivaizduoti virtuvę ir, žinoma, vonios kambarį. Jie tapo pirmos būtinybės preke namų veikloje, kad net iš kasdienio gyvenimo praktiškai išstūmė rankšluosčius iš audinio.

Popierinių rankšluosčių ir servetėlių privalumai:

  • Patogumas ir paprastas naudojimas. Juos galite naudoti absoliučiai bet kokioje

situacijoje, net jei išsiliejote sultis ar vyną, popieriniai rankšluosčiai visa tai lengvai pašalins. Jums nereikės naudoti skalbimo priemonių, kaip reikėtų išvalius dėmes su rankšluosčiu iš audinio.

  • Ekologiškumas ir saugumas. Šie gaminiai  nekenkia aplinkai., jie yra pagaminti

iš natūralių žaliavų, jie yra hipoalergiški ir nedirgina odos. Kadangi tai yra vienkartinis produktas, mikroorganizmų patekimo į odą rizika yra minimali, ko negalima pasakyti apie tekstilinius rankšluosčius.

  • Tinkama išvaizda ir malonūs lytėjimo pojūčiai. Popieriniai rankšluosčiai gali

būti gaminami įvairių spalvų, papildyti specialiu reljefu ir kvepėti.

Tokiais popieriniais rankšluosčiais lengvai nuvalysite nešvarumus nuo viryklės, pašalinsite drėgmės perteklių nuo pjaustymo lentos ir nuvalysite stalviršį. Daugelis namų šeimininkių juos naudoja langų valymui, nes, skirtingai nei tekstilės audiniai jie nepalieka jokių žymių. Net vonios kambaryje, kur atrodytų, kad niekas niekada nepakeis vonios rankšluosčių, jie randa savo vietą. Sausinti veidą popieriniais rankšluosčiais yra taip pat patogu, kaip ir įprastu rankšluosčiu, nes tik popierius gali sugerti tiek vandens, kiek vonios rankšluosčiai.

Popieriniai rankšluosčiai yra puiki higienos priemonė žmonėms, kurie rūpinasi savo sveikata. Jie gaminami ritininio ir lakštinio pavidalo, įvairaus lygumo ir reljefo, vieno sluoksnio ir daugiasluoksniai, balti ir dažyti įvairiomis spalvomis. Tai vienas geriausių civilizacijos išradimų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.