Įtempiamos lubos

Kartais taip norisi atsinaujinti namus, tiek jų vidų, tiek išorę. Vieni renkasi generalinį remontą, kiti tuo tarpu tik lengvą kosmetinį ten, kur jo reikia. Būna, jog namų šeimininkai nusiperka sofa-lovą, didelį kilimą, naujas užuolaidas ir jau, žiūrėk, kitas vaizdas. Visgi ne veltui yra žodžių junginys „tarp keturių sienų“. Namai, tai grindys, sienos ir lubos (įtempiamos lubos). Banalu, bet šie dalykai yra pagrindas, be kurio nebūtų nei interjero, nei dizaino. Galite įsigyti prabangiausią baldą, tačiau jis neteks savo vertės, jeigu lubos bus nesutvarkytos. Lubas galima perdažyti, sutvarkyti, o geras meistras net blogiausios būklės lubas gali paversti skoningu, tvarkingu ir gražiu namo elementu. Tačiau, kai pagalvoji, jog remontas kainuos ne tik nemažai pinigų, bet ir sukels daug rūpesčių: nešvarumai, dulkės, baldų perstatymai ir t.t., noras kartais išgaruoja.

 Įtempiamos lubos kaina – įveskite šiuos žodžius į paiešką ir nustebsite, jog kainos yra neįtikėtinai mažos. Įtempiamos lubos, tai puikus, taupus ir greitas būdas atsinaujinti namus. Ir ne bet kaip atsinaujinti, mat tai labai patvarus, kokybiškas ir mažai investicijų reikalaujantis būdas. Įtempiamos lubos montuojamos greitai, be dulkių, nešvarumų, Jums nereikės perstumdyti visų baldų ar išsikraustyti kuriam laikui į kitą kambarį ar butą. Tai nuostabus kokybės ir kainos santykis, išbandykite patys.

Įtempiamos lubos – kokias rinktis?

Iš tikrųjų, įtempiamos lubos gali būti labai labai įvairios, tiek matinės, tiek blizgios, tiek klasikinės ar neįprasto dizaino, su piešiniais ar ornamentais pagal Jūsų pageidavimus ir fantazijas. Galėsite aptarti norimas spalvas, ornamentus, dizainą, tačiau visu pirma, svarbiausia dalis – susitikimas su specialistu lubų montavimo vietoje. Tik susitikę su žmogumi ten, kur įtempiamos lubos bus montuojamos, mes galėsime pasakyti, kokie galimi variantai, kokia būtų galutinė kaina ir ką būtent patariame iš savo pusės.

Ar žinote, kaip reikėtų pasiruošti įtempiamų lubų montavimui?

Svarbu, kad procesas vyktų sklandžiai ir greitai, todėl būtina tam pasiruošti. Visu pirma, montuoti lubas patariama prieš galutinį dažymą ar tapetavimą, tačiau mūsų komanda gali montuoti (ir nieko nesugadinti) ir po to.

Antras dalykas, labai svarbu, kad profilių tvirtinimo vietose nebūtų nelygumų, o plytelės (jei tokių yra) būtų  kokybiškai priklijuotos.

Reiktų nepamiršti, jog prieš prieš įtempiamų lubų montavimą, svarbu išvedžioti laidus, apgalvoti dėl šviestuvų ir kitų niuansų.

Lubos privalo būti švarios, tai yra nuvalomos dulkės, purvas. Gera žinia ta, jog baldai gali likti kambaryje, tiesiog juos reikėtų šiek tiek atstumti nuo sienos bei uždengti. Tiesą, iš kambario išneškite augalus, joje taip pat negali būti ir gyvūnų, kadangi montuojant lubas, patalpoje oras siekia 60 laipsnių. Taip pat būtina pilna komplektacija, prieš montuojant lubas, tai yra karnizai (reikiamo ilgio), šviestuvai, kitos detalės.

Įtempiamos lubos kaina, kokybė, patvarumas, ilgaamžiškumas ir jokių dulkių, nešvarumų. Greitai, kokybiškai ir ilgam. Mes konsultuojame nemokamai, todėl nesibaiminkite išsikviesti meistrą į namus tam, kad aptartumėte, kuris variantas tinka geriausiai būtent Jūsų norimose patalpose. Mes atvažiuojame, įvertiname, jeigu susitariame, sumontuojame. Įtempiamos lubos – geras sprendimas, norint greitai, bet pastebimai atsinaujinti namus ar biurą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.