Svarbi informacija apie šviestuvų tipus ir jų pritaikymą

                Į ką turime atsižvelgti, kai kalbame apie šviestuvą? Anksčiau pasirinkti lauko ir vidaus šviestuvus buvo lengviau, kai buvo mažiau galimybių. Šiandien mes naudojame IP reitingą (apsaugos nuo patekimo klasę), kad pasirinktume tinkamiausią šviestuvą, kuris bus sumontuotas. Renkantis šviestuvus grynai vidinei aplinkai, idealiai tinka ten, kur nėra galimybės patekti į vandenį ar drėgmę, dulkėms sumažinti pakanka IP20. Pusiau lauko zonose, tokiose kaip verandos ir karnizai, intensyvaus eismo zonose, tokiose kaip koridoriai, arba drėgnose vietose, pvz., Vonios kambariuose, rekomenduojama minimali IP44 klasė.

               Sodų ar lauko zonų, kurios bus veikiamos oro sąlygų ir elementų, minimalus IP54 įvertinimas. Šviestuvams, kurie bus panardinti po vandeniu, pavyzdžiui, tvenkinyje, ežere ar fontane, reikalingas minimalus IP68 reitingas, kad vanduo nepatektų į jungiamąją detalę. Šviestuvo tipas ir pritaikymas. Lauko šviestuvas pritaikytas apšviesti tam tikras kiemo vietas ar tiesiog suteikti kuo daugiau šviesos jūsų kiemui, kad vakarais matytumėte savo kiemo teritoriją.

                 Lubų šviestuvas: pagrindinis apšvietimas prieškambariui ar kambariui. Sieninis šviestuvas: kreipiamasis žibintas. Dažniausiai montuojamas prie sienos, tako ir laiptų. Paviršiuje montuojamas šviestuvas: Naudokite pagal pastato ir sienos stilių. Aplinkinė šviesa ir dekoratyvinis plotas. Žemės šviestuvas: paryškinkite bet kurį vertikalų objektą, pvz. Vilniaus vėliavos stulpas, iškabos ant grindų ar pastato sienos. Pakabinamas šviestuvas: Naudokite pagal kambario stilių dekoratyviniam ir pagrindiniam apšvietimui. Galime sutikti įvairaus dydžio šviestuvų, kurie skirti tam tikrą vietą apšviesti. Paryškinkite objektą ar pastatą, kad jis būtų puikus naktį. Jis gali būti sumontuotas ant aukšto poliaus, kad būtų efektyvesnis apšvietimas. Į viršų: naudokite pagal kraštovaizdžio dizainą. Aplinkinė šviesa ir dekoratyvinis plotas. Gatvės apšvietimas: didelis efektyvumas, vienodas kelių ir apylinkių apšvietimas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.